Міненерго про імпорт електрики з ЄС
Фото: Укренерго

Після масованої російської ракетної атаки у ніч проти 11 лютого, “Укренерго” застосувало аварійні відключення електроенергії по всій країні.

Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.

“Відбувається чергова атака на енергосистему України. Вночі ворог здійснив атаку на газову інфраструктуру. Станом на ранок енергетика продовжує залишатись під прицілом. З метою мінімізації можливих наслідків для енергетичної системи оператор системи передачі терміново застосовує заходи екстрених обмежень електроенергії”, – написав Галущенко.

Він додав, що наслідки атаки будуть уточнювати, щойно це дозволить безпекова ситуація.

“Заходи обмеження будуть скасовані після закінчення повітряної тривоги і стабілізації ситуації в енергосистемі”, – наголосили в “Укренерго”.

Ракетна атака

Армія РФ в ніч проти 11 лютого запускала крилаті ракети в бік України з акваторії Чорного моря, у Києві та низці областей оголошували повітряну тривогу.

Нагадаємо, що тиждень тому, 3 лютого, у Дніпропетровській та Донецькій області за командою “Укренерго” застосовували екстрені графіки відключення електроенергії через атаку безпілотників.

Подібні

Україна і США обговорюють варіанти припинення війни з РФ, – The Economist

На першому етапі пропонується “заморозити” до 70 км в обидва боки

В уряді Польщі визнали, що їхній конфлікт з Україною грає на руку спільному ворогу – Росії

“Все йде в дуже поганому напрямку”

У Києві спіймали агентів РФ, які готували теракт поблизу столичної адмінбудівлі

Наразі їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна

У РФ силовики вмовляють Путіна перенести вибори до Держдуми: які аргументи

Для Путіна вибори мають особливе значення. Це мантра для населення, що “все під контролем”