Фото: Денис Шмигаль

Після закінчення війни Україна може стати гуманітарною наддержавою. Адже досвід та потенціал неурядових організацій, набуті внаслідок російської агресії, зробить країну передовим експортером гуманітарної допомоги.

Про це в інтервʼю виданню “Укрінформ” розповів заступник генерального секретаря Організації об’єднаних націй з гуманітарних питань Том Флетчер.

За його словами, Україна має хороший потенціал. Зокрема, не лише як імпортер допомоги, а й як експортер. 

“Ми побачимо, що Україна відіграватиме ще більшу роль не лише як імпортер допомоги, а й як експортер. Під час гуманітарної кризи українські неурядові організації набули такого досвіду і потенціалу, що у майбутньому вони будуть на гуманітарній передовій в усьому світі. На мою думку, Україна буде гуманітарною наддержавою”, – зазначив він.

Нагадаємо, протягом 2024 року кількість цивільних осіб, вбитих і поранених унаслідок російської військової агресії в Україні, у порівнянні з попереднім роком, зросла на 30%. Про це свідчать дані ООН.

Подібні

ЄС може почати відмовляти військовозобов’язаним українцям у притулку вже за кілька тижнів, – Радіо Свобода

В Єврокомісії також відкинули зауваження Ради Європи щодо можливої дискримінації чоловіків

БЕБ викрило оборудку на ремонті доріг, яка коштувала державі 244 млн грн: Цивінський повідомив деталі розслідування

У “схемі” були задіяни компанії, пов’язані з громадянином РФ

В Румунії законопроєкт про об’єднання з Молдовою схвалений нижньою палатою парламенту

Рішення Палати депутатів не є остаточним

У Польщі триває скандал навколо України: політики повертають ордени і закликають блокувати вступ в ЄС

Головна причина – присвоєння ОЦСО “Північ” ССО ЗСУ звання “імені Героїв УПА”