Український прикордонник із позивним Поет доєднався до лав оборонців ще у 2020 році. Рішення було свідоме – мав велике бажання стати частинкою елітної силової структури, адже бути прикордонником – престижно.
Про це розповіли у пресслужбі ДПСУ.
“Він підписав контракт в легендарному 9 прикордонному загоні імені Січових Стрільців, який надійно охороняє найбільшу за протяжністю лінію державного кордону в межах трьох областей”, – йдеться у розповіді.
Згодом, після виконання бойових завдань, коли був на межі життя й смерті, хлопець почав писати вірші, за що й отримав прізвисько Поет від побратимів.
Згодом, після навчання та проходження служби на кордоні, вирішив перевестись в бойовий підрозділ – прикордонну комендатуру швидкого реагування. Мав бажання отримати більше військових знань та вмінь і на той час, пригадує хлопець, це було найкраще реалізувати себе саме в комендатурі.
Велика війна
У тому ж бойовому підрозділі Поет зустрів велику війну. Разом із побратимами він стояв на охороні кордону на Київщині й 24 лютого 2022 року вони першими прийняли бій з ворогом.
“Стримували ворога, як могли. Всіма силами й засобами”, – пригадує захисник.
Після того, як окупанта з півночі було вибито, захисник по ротації потрапив до зони активних бойових дій на Сході. Був в складі мінометного розрахунку, а потім його й очолив.
“Від нас залежало багато чого, щоб не прогнулась лінія оборони в наш бік. Було дуже багато ворожих штурмів і не дивлячись ні на що, ми впевнено виконували поставлені завдання”, – розповідає прикордонник.
Командир РСЗВ
Згодом Поет став командиром гармати на РСЗВ. На цій посаді він і зараз виконує бойові завдання.
Про свій колектив Поет говорить лише найтеплішими словами.
“Хлопці на своєму місці. В моєму розрахунку кожен займається своєю справою, а я як командир контролюю свій особовий склад, який вправно нищить окупантів”, – розповів прикордонник.
Читайте також: Поранений, але незламний: історія героїчного прикордонника Олександра