Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга закликав партнерів надати системи протиповітряної оборони NASAMS, HAWK або IRIS-T. 

Про це він написав у соцмережі Х.

“Масована російська ракетна атака на Україну сьогодні вранці, насамперед націлена на енергетичну систему. Росія прагне позбавити нас енергії. Замість цього ми повинні позбавити її засобів терору. Я повторюю свій заклик до термінового постачання 20 систем ППО NASAMS, HAWK або IRIS-T”, – наголосив Сибіга.

Нагадаємо, що під час чергової ракетної атаки на Україну, РФ випустила 93 ракети. Українським оборонцям вдалося збити 81. Крім того, окупанти задіяли під час атаки безпілотники. Ціллю були здебільшого теплоелектростанції ДТЕК. У компанії повідомляють про пошкодження обладнання.

Читайте також: Прикарпаття зазнало наймасованішої атаки за час повномасштабної війни: які наслідки

Подібні

У Києві спіймали агентів РФ, які готували теракт поблизу столичної адмінбудівлі

Наразі їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна

Час не на боці Москви, Росія повинна негайно повернутися до переговорного процесу та укласти мирну угоду, – заява США в ООН

Вашингтон налаштований домогтися негайного припинення вогню

В Україні вилучену у хакерів криптовалюту вперше передали державі

Йдеться про понад 372 мільйони гривень

Франція перехопила російський танкер “тіньового флоту” Deliver, — Макрон

Спецоперація відбулася біля узбережжя Сицилії