Ляшко про центральну МСЕК
Фото: МОЗ

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в середу, 23 жовтня, повідомив, що центральну МСЕК планується ліквідувати вже до кінця поточного тижня.

Про це повідомляє Укрінформ.

“До кінця цього тижня ми приймемо розпорядження Кабінету міністрів України, яке у нас ліквідує центральну МСЕК. Ми до цього готувалися, укріплюючи матеріально-технічну базу саме підпорядкованого інституту в місті Дніпро”, — прокоментував Ляшко.

Міністр зазначив, що центральна МСЕК займалась “тільки візуальною експертизою”. Після неї пацієнти направлялись на клінічні бази в Дніпро і Вінницю.

Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров’я розглядає правові механізми запобігання переходу керівників медико-соціальних експертних комісій (МСЕК), які дискредитували себе, на інші адміністративні посади в системі охорони здоров’я.

Читайте також: У МОЗ розповіли, кому передадуть функції МСЕК після їхньої ліквідації

Подібні

Зеленський доручив ГУР та ЗСУ бити на випередження по російських об’єктах

Удари Сил оборони вже змусили Кремль оголити протиповітряну оборону в регіонах

СБУ взялася за схему, у межах якої українське зерно постачали до Ірану, — ЗМІ

Ймовірно, це була частина плати РФ за іранські ударні дрони Shahed

Зеленський констатував провал путінської воєнної політики: “66% росіян вважають складним своє фінансове становище”

Рівень тривожності росіян вже вищий, ніж під час нашої Курської операції

Зеленський попередив уряд і дипломатів про персональну відповідальність за зрив графіків ППО

Також у пріоритеті — спільне з партнерами виробництво далекобійної зброї