Костін про Вербицького
Скриншот з відео

Генеральний прокурор Андрій Костін проігнорував запитання щодо перебігу службового розслідування і присутності в ОГП його ексзаступника Дмитра Вербицького.

Про це пише Радіо Свобода.

Повідомляється, що під час ​​конференції United for Justice. Accountability for the Attacks against Civilian Objects 11 вересня у Києві генпрокурор не відповів на запитання ЗМІ щодо Вербицького, зазначивши, що “сьогодні інша тема” і пообіцяв, що відповіді “пізніше надішле пресслужба”.

“Пізніше ОГП надіслав відповідь на запит: службове розслідування щодо Вербицького завершене. Але про його результати не повідомили, як і про те, чи досі Вербицький обіймає посаду прокурора”, – пише Радіо Свобода.

Справа Вербицького

Дмитро Вербицький – фігурант двох розслідувань “Схем”. Перше – про те, що він мешкає у будинку за пів мільйона доларів, купленому у шість разів дешевше. Друге – про його дівчину Христину Ільницьку, яка раптово стала власницею елітного майна на 52 млн грн, не маючи для цього достатніх власних офіційних доходів.

НАБУ розпочало кримінальне провадження щодо можливого незаконного збагачення Вербицького. Згодом його відсторонили від виконання обов’язків. Вербицькому загрожує покарання строком від п’яти до десяти років в’язниці.

1 липня Костін підписав наказ про звільнення за власним бажанням з адмінпосади заступника генпрокурора Вербицького. Він також повідомив, що триває службове розслідування.

18 червня стало відомо, що Верховна Рада викликала на засідання генерального прокурора України Андрія Костіна. Йшлося про діяльність його заступника Дмитра Вербицького. Костін на засідання не прийшов.

Читайте також: Хто може зламати 10-річну традицію політичних призначень генерального прокурора

Подібні

РФ готує нову хвилю пропаганди, спрямовану на мирні переговори, — ЦПД

Ймовірно, що такі дії РФ можуть торкнутися Польщі та Молдови

Рішення про підписання угоди щодо надр тепер ухвалюватиме Білий дім, — ВВС

Американські урядовці поки що утримуються від офіційних коментарі

За нинішніх темпів просування росіяни змогли б захопити Україну в 2256 році, — Forbes

Зазначається, що Росія вже зазнала приголомшливих втрат серед особового складу та техніки

Остаточна угода між Україною та США не містить чітких гарантій майбутньої допомоги у сфері безпеки, – The New York Times

Але вона набагато краща, ніж та, що була запропонована не початку переговорів