Прем'єр Ірландії Гарріс прибув до Києва
Скриншот з відео

Прем’єр-міністр Ірландії Саймон Гарріс 4 вересня прибув до Києва для двосторонньої зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.

Про це повідомляє ірландська телерадіокомпанія RTE.

Повідомляється, що обидва лідери обговорять війну Росії проти України, підтримку України з боку ЄС та заявку Києва на вступ до Євросоюзу.

Напередодні свого візиту Гарріс прокоментував російський удар по Полтаві.

“Військовий удар Росії та вбивство десятків людей у Полтаві у вівторок є похмурим і жахливим нагадуванням про загрозу, з якою Україна стикається щодня. Ми висловлюємо своє обурення і співчуття сім’ям загиблих”, – заявив він.

Відомо, що Гарріс та Зеленський підпишуть “меморандум про взаєморозуміння” щодо нової двосторонньої угоди між Ірландією та Україною. При цьому зазначалося, що згідно зі статусом Ірландії як нейтральної країни передбачається, що “будь-яка майбутня допомога, надана Україні, залишатиметься нелетальною”.

На сьогодні Україна підписала вже 25 таких двосторонніх документів

Нагадаємо, що Україна та Ірландія 22 серпня провели останній раунд переговорів щодо укладення двосторонньої угоди.

Читайте також: Деякі союзники України й досі не виконали своїх обіцянок, — Bloomberg

Подібні

Москва знову під атакою безпілотників, Собянін хвалиться, що “збили” 80 штук

Тим часом всі аеропорти регіону знову не працюють

Трамп переконаний, що Зеленський “непогано справляється” у війні з Росією

Водночас він додав, що “з обох боків гине багато людей”

РФ атакувала АЗС “Укрнафти” у трьох областях та об’єкти “Нафтогазу” на Полтавщині: поранена працівниця

Наразі роботу всіх пошкоджених АЗК повністю зупинено

Німецький депутат вважає помилкою припинення захисту в ЄС для військовозобов’язаних українців

“Нікого не слід примушувати брати до рук зброю, якщо це суперечить його совісті”