ТЦК
Фото: Генштаб ЗСУ

Відсьогодні, 8 серпня, в Україні запрацював мобільний додаток для військових “Армія+”. Тепер захисники зможуть надсилати командирам рапорти онлайн. 

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

Додаток допоможе звільнити військовослужбовців від паперової роботи та допоможе подавати рапорти онлайн. Утім, згодом у застосунку з’являться й інші функції.

“Застосунок “Армія+” розпочинається із базових функцій. Ми будемо наповнювати його новими функціями. Зокрема, одразу електронні рапорти, коли за кілька кліків можна зробити те, що зараз займає години й дні”, – розповів він.

Також у застосунку будуть курси й навчальні програми. Через “Армію+” військові зможуть отримувати всі соціальні послуги, які надає держава.

“І це тільки перший реліз “Армія+”. Далі, так само як ми наповнювали “Дію” новими функціями, будемо наповнювати й “Армія+”. Головна мета – звільнити армію від марудної паперової роботи, щоб командири та солдати не витрачали свій час на застарілу і нікому непотрібну бюрократію й заповнення паперів”, – додав президент.

Застосунок можна завантажити в Google Play та App Store. Зареєструватися там можуть лише військові.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України підтримав постанову про цифровізацію бронювання військовозобов’язаних на порталі “Дія”. Обіцяють, що це зменшить корупційні ризики та скоротить весь процес до години.

Подібні

Смілянський заявив, що рішення НБУ про його звільнення є спробою зірвати створення поштового банку

Каже, що юристи вже готують позови

Стало відомо, які угоди уклали у Ґданську задля розвитку і відновлення гідроенергетики України

Реалізація цих домовленостей лише сприятиме залученню міжнародного фінансування

БЕБ викрило схему нелегального бізнесу під прикриттям адвоката: пʼятьом учасникам повідомили про підозру

Детективи встановлюють усіх причетних до функціонування незаконної схеми

Україна підписала з Німеччиною угоду на закупівлю 600 ракет для ППО

Німеччина має ліцензію США на виробництво боєприпасів для систем Patriot