у Білорусі почалися навчання
Фото: Беларускі Гаюн/Telegram

Диктатор Володимир Путін доручив російській армії провести ядерні навчання. Метою є начебто “підвищення готовності нестратегічних ядерних сил до виконання бойових завдань”. 

Про це повідомили у Міністерстві оборони Російської Федерації.

Стверджується, що у ході навчань “проводитимуть комплекс заходів щодо практичного відпрацювання питань підготовки та застосування нестратегічної ядерної зброї”. Також у повідомленні зазначається, що навчання доручив провести Володимир Путін.

“Навчання спрямоване на підтримку готовності особового складу та техніки частин бойового застосування нестратегічної ядерної зброї. Зокрема для реагування і з метою безумовного забезпечення територіальної цілісності та суверенітету російської держави у відповідь на провокаційні заяви й загрози окремих західних офіційних осіб на адресу Російської Федерації”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Білорусь пояснила розміщення російської ядерної зброї на своїй території. У Лукашенка кажуть, що беруть приклад з країн НАТО.

Подібні

Зеленський підтвердив нічні удари по нафтобазах у Керчі, порту “Кавказ” та російській ППО

Внаслідок ударів у Криму заборонили продаж пального цивільним

Українським студентам-правникам доведеться “зшивати” законодавство воєнного часу зі стандартами ЄС, — Мудра

Членство України в ЄС потребуватиме тисячі фахівців

Обмеження на продаж палива впровадили вже у 15 регіонах Росії: влада запевняє, що це “штучний дефіцит”

Криза торкнулась навіть “найнафтовішого” регіону – Ханти-Мансійського автономного округу

Київ виділив 483 млн грн на мобільні укриття, але так і не купив жодного, – розслідування BIHUS

У Києві працюють лише поодинокі мобільні укриття, встановлені за кошти бізнесу