Андрій Наумов
Фото: Схеми

Колишньому начальнику Головного управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України оголосили підозру в незаконному збагаченні. Йдеться про необґрунтовані активи на 32,7 мільйона гривень.

Про це повідомили у пресслужбі Державного бюро розслідувань.

За даними видання “РБК-Україна”, які посилаються на власні джерела у правоохоронних органах, підозрюваним є саме Андрій Наумов. ДБР разом з Офісом генпрокурора та Нацагентством з питань запобігання корупції виявили у нього необґрунтовані активи на 32,7 мільйона гривень. Перебуваючи на керівних посадах в СБУ, Наумов став власником:

  • автомобіля Toyota Land Cruiser 200 вартістю майже 2,3 мільйона гривень, зареєстрованого на батька дружини;
  • автомобіля BMW X6 xDrive40d, вартістю 116 тисяч євро, зареєстрованого на дружину;
  • майже 593 тисяч євро та понад 120 тисяч доларів;
  • також у його власності перебували два смарагди вартістю понад 6500 євро кожен.

Нагадаємо, Андрій Наумов був керівником Головного управління внутрішньої безпеки СБУ і звільнений з посади у 2021 році. Проти нього відкрили дві кримінальні справи – у привласненні, розтраті майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (частина 4 стаття 191 та частина 2 стаття 364 Кримінального кодексу України) та шахрайському заволодінні понад 3,2 мільйонами гривень. Згодом його оголосили у міжнародний розшук. 

Наразі він перебуває у Сербії.  У вересні минулого року Наумова засудили на рік, але він вже вийшов із в’язниці. Втім Сербія відмовляє Україні в його екстрадиції, а також, за даними ЗМІ, суд може ще раз розглянути справу колишнього генерала СБУ.

Читайте також: Сівкович, Кулініч та Наумов – як Росія впровадила своїх агентів на найвищі посади в Україні

Подібні

РФ атакувала АЗС “Укрнафти” у трьох областях та об’єкти “Нафтогазу” на Полтавщині: поранена працівниця

Наразі роботу всіх пошкоджених АЗК повністю зупинено

ЗСУ перебили логістику ворога: під ударом опинився міст із Криму та комплекс “Панцир-С”

Під потужний удар потрапили і центри керування дронами окупантів

Кремль звинуватив США у зриві “домовленостей” Трампа та Путіна в Анкориджі, – Reuters

Одразу три вищі посадові особи РФ синхронно виступили із жорсткими заявами

У “Резерв+” тимчасово не працюють сервіси, пов’язані із підтвердженням інвалідності

У Міноборони запевняють, що це не впливає на вже чинні відстрочки