окупанти пошкодили телевежу у Харкові
Скриншот з відео

Вдень 22 квітня російські окупанти завдали удару по обʼєкту телевізійної інфраструктури у Харкові – телевізійній башті.

Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

“Під час тривоги співробітники перебували в укритті. Людських жертв немає. На цю хвилину є перебої із сигналом цифрового телебачення. Тому вчергове звертаємось до громадян: довіряйте лише офіційним джерелам інформації”, – написав він.

Фото: jenya zub LIVE NEWS

Місцеві жителі зазначають, що окупанти від початку вторгнення намагалися поцілити у телевежу.

За словами Синєгубова, лише протягом 16:00 години ворог завдав ударів по кількох населених пунктах області:

  • у м. Вовчанськ керована авіабомба влучила на територію недіючого м’ясокомбінату.
  • у с. Слобожанське Харківського району влучання було у відкриту територію. Інформація щодо руйнувань уточнюється.
  • у м. Дергачі також удар був по відкритій території. На цю хвилину – без постраждалих.
  • у м. Харків окупанти цілили по обʼєкту критичної інфраструктури.

Нагадаємо, що впродовж кількох тижнів окупанти посилено б’ють по Харківщині. Цілять саме у цивільні об’єкти.

Читайте також: РФ намагається змусити українців покинути Харків, — Bloomberg

Подібні

У G7 всі знали про підготовку Україною атаки на Московський регіон і підтримали її, – Зеленський

Він зазначив, що це вперше, коли “сімка” об’єднано підтримала Україну

РФ тисне на Білорусь для відкриття нового фронту проти України, — WSJ

Головна причина – сповільнення наступальних дій загарбники на Донбасі

Туск вважає, що конфлікт Польщі і України – стратегічна помилка, яка зашкодить обом сторонам

“У політиці помилка гірша за злочин”

Збитки сягають понад 75 млн грн: мера міста на Київщині підозрюють у махінаціях із землею

Прокуратура вимагає обрання запобіжного заходу і відсторонення його від посади