Фото: Олег Синєгубов/Telegram

У ніч проти 13 грудня Харківщина знову була під вогнем російських окупантів. У Куп’янську під обстріл потрапила “швидка”, що їхала на виклик.

Як повідомив у своєму Telegram голова Харківської ОДА Олег Синєгубов, поранення дістав медик.

“Сьогодні після 4:00 години ранку, внаслідок обстрілу автомобіля, який їхав на виклик у Куп‘янську, отримав поранення фельдшер – чоловік 54 років. Допомогу надали на місці. У автомобілі вибуховою хвилею вибило скло”, – повідомив голова ОДА.

Він також повідомив, що цієї ночі на Куп’янському напрямку росіяни гатили з танків та “всього спектру артилерії” в районі Кислівки, Котлярівки, Табаївки та Берестового. Крім того, вночі окупанти завдали ракетного удару системою С-300 по самому Куп’янську.

“Ракета влучила у двоповерхову адмінбудівлю, внаслідок чого сталася пожежа на площі 400 м.кв. Будівля повністю зруйнована. Обійшлося без потерпілих”, – йдеться у дописі.

Подібні

Україна отримає 15 тис. далекобійних артилерійських пострілів від Данії

Адже через розширення дронової kill-zone змінюються й пріоритети в артилерії

ЗСУ поцілили в єдиний у Росії гелієвий завод в Оренбурзькій області: що відомо

Це за 1200 км від лінії фронту

Франція перехопила російський танкер “тіньового флоту” Deliver, — Макрон

Спецоперація відбулася біля узбережжя Сицилії

Уряд спрямував додаткові 220 млн грн на потреби Сил оборони України

Ці кошти залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування НКРЕК