Фото: Олег Синєгубов/Telegram

У ніч проти 13 грудня Харківщина знову була під вогнем російських окупантів. У Куп’янську під обстріл потрапила “швидка”, що їхала на виклик.

Як повідомив у своєму Telegram голова Харківської ОДА Олег Синєгубов, поранення дістав медик.

“Сьогодні після 4:00 години ранку, внаслідок обстрілу автомобіля, який їхав на виклик у Куп‘янську, отримав поранення фельдшер – чоловік 54 років. Допомогу надали на місці. У автомобілі вибуховою хвилею вибило скло”, – повідомив голова ОДА.

Він також повідомив, що цієї ночі на Куп’янському напрямку росіяни гатили з танків та “всього спектру артилерії” в районі Кислівки, Котлярівки, Табаївки та Берестового. Крім того, вночі окупанти завдали ракетного удару системою С-300 по самому Куп’янську.

“Ракета влучила у двоповерхову адмінбудівлю, внаслідок чого сталася пожежа на площі 400 м.кв. Будівля повністю зруйнована. Обійшлося без потерпілих”, – йдеться у дописі.

Подібні

У РФ силовики вмовляють Путіна перенести вибори до Держдуми: які аргументи

Для Путіна вибори мають особливе значення. Це мантра для населення, що “все під контролем”

США відновили санкції проти російської нафти, — Офіс президента

США вирішили більше не продовжувати пільговий період для російських енергоресурсів

Ми з поляками не можемо бути не партнерами або не друзями, тому що ми сусіди, – Зеленський

Крім України наразі Польщу ніхто не зможе захистити

У G7 всі знали про підготовку Україною атаки на Московський регіон і підтримали її, – Зеленський

Він зазначив, що це вперше, коли “сімка” об’єднано підтримала Україну