Авдіївський напрямок
Фото: Генштаб ЗСУ

Станом на 20 лютого на Авдіївському напрямку російські окупанти продовжують вдаватися до наступальних дій, але тепер роблять це малими штурмовими групами.

Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександр Тарнавський.

“На Авдіївському напрямку ворог знову вчиняє спроби наступальних дій малими штурмовими групами — тут наші захисники й захисниці відбили 9 атак біля Ласточкиного, Сєверного, Первомайського та Невельського”, – повідомив він.

Тарнавський розповів, що в операційній зоні ОСУВ “Таврія” за минулу добу противник скоротив активність авіації: завдав лише 2 авіаудари, але провів 42 бойових зіткнення та вчинив 1040 артобстрілів.

“На Запорізькому напрямку і на Донеччині росіяни поновили застосування отруйних речовин: зафіксовано загалом 4 скиди гранат із хімічною речовиною сльозогінно-задушливої дії”, – йдеться у повідомленні.

Тарнавський наголосив, що ситуація залишається контрольованою.

Читайте також: Росія пішла у наступ одразу на п’ятьох напрямках: The New York Times розповіли, яким є план Кремля

Раніше повідомлялося, що через затримку з наданням західної безпекової допомоги Україні, Кремль отримав можливість розпочати наступальні операції одразу на кількох ділянках фронту.

Подібні

У G7 всі знали про підготовку Україною атаки на Московський регіон і підтримали її, – Зеленський

Він зазначив, що це вперше, коли “сімка” об’єднано підтримала Україну

Російські радикали вимагають від Путіна відмовитися від переговорів та посилити війну, — Reuters

Войовничу риторику в РФ спровокували червневі удари по Москві, Санкт-Петербургу та Криму

У Запоріжжі впроваджують масштабний план захисту від ворожих безпілотників, – Федоров

Найближчим часом захисні конструкції планують натягнути на мостах та через дамбу ДніпроГЕСу

“Я зрозумів, що потрапив туди, куди треба”: прикордонник розповів, як опинився у лавах ДПСУ

Наразі він продовжує службу на українсько-білоруському кордоні