оновлення переліку об'єктів відключення
Фото: YASNO

Від початку повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року борги побутових споживачів за електроенергію зросли на 15 мільярдів гривень. Половина цього боргу – 7,7 мільярда гривень, накопичилася впродовж 2023 року.

Про це повідомив радник премʼєр-міністра та член наглядової ради НЕК “Укренерго” Юрій Бойко.

“На мій погляд, це дуже багато. Серед найбільших боржників – багато областей, яких би там не мало бути”, – зазначив він.

“Рекордсменами” з боргів є Київ та Київська область, Дніпропетровщина та Харківщина.

Наприкінці грудня Кабмін зняв мораторій на відключення від електроенергії боржників у не прифронтових областях. 

“Моя особиста точка зору – рішення про скасування мораторію перезріло. Його необхідно було ухвалити десь 15 місяців тому… Україна пережила шок перших місяців війни, стабілізувала роботу економіки, фінансової та банківської систем, російських окупантів вдалось вигнати зі значної частини території, і активні бойові дії ведуться не на всій території нашої держави”, – пояснив він.

Читайте також: Yasno назвало кількість кандидатів на відключення від електроенергії за борги у Києві та Дніпропетровщині

Подібні

У Молдові українці можуть отримати громадянство України у спрощеному порядку

“У Молдові живе велика українська громада, тому людям потрібен простіший доступ”

Візит Зеленського у польський Ґданськ на конференцію з відновлення України поки під питанням, – ОП

Обговорення цієї поїздки досі триває

У Запоріжжі впроваджують масштабний план захисту від ворожих безпілотників, – Федоров

Найближчим часом захисні конструкції планують натягнути на мостах та через дамбу ДніпроГЕСу

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: що відомо про майора Єгора Голубова

Останні роки він очолював батальйон патрульної поліції в Краматорську та Слов’янську