розірвання контракту на будівництво метро
Фото: Ігор Шевченко

У Києві спростували чутки про закриття “червоних” станцій метро через ремонт моста. Зазначається, що ця гілка працюватиме у штатному режимі.

Про це повідомляють у Київській міській військовій адміністрації.

“Мережею шириться чергова хвиля брехні, яку поширюють медіа, навіть не розібравшись. На сьогодні розробляється проєктна документація щодо підсилення опор мосту. Тому вже наступного року заплановане виконання цих робіт. Наголошую, що на роботу метрополітену виконання робіт не вплине. “Червона” гілка метро працюватиме в штатному режимі”, – зазначив директор департаменту транспортної інфраструктури Києва Руслан Кандибор.

У КМДА запевнили, що це ніяк не вплине на роботу метрополітену. Також там закликали “не вірити брехливій інформації анонімних Telegram-каналів”.

Нагадаємо, сьогодні, 19 грудня, повідомлялося, що у Києві аварійний міст Метро можуть закрити на ремонт. Зазначалося, що на ділянці працюють експерти, які оцінюють ситуацію з професійної точки зору.

Також у Києві можуть закрити на ремонт ще одну ділянку столичного метро. Роботи проводитимуть у тунелях між станціями “Почайна” та “Тараса Шевченка”.

Подібні

Армія РФ обстріляла саперів міжнародної організації на Херсонщині: загинули двоє людей

Водночас ще четверо осіб отримали поранення

Україна підписала з Німеччиною угоду на закупівлю 600 ракет для ППО

Німеччина має ліцензію США на виробництво боєприпасів для систем Patriot

“Війні не видно кінця і краю”: Зеленський заявив, що навіть у росіян з’явилися претензії до Путіна

Російське суспільство дедалі більше відчуває наслідки розв’язаної Кремлем агресії

Доля мирних переговорів залежить лише від Путіна, – Мерц

З боку України є конкретна пропозиція зібратися для переговорів, але не в РФ