ЗСУ завдали удару по будівлі окупантів на Херсонщині
Фото: ЦНС

Учора, 28 листопада, українські захисники завдали удару по будівлі з окупантами у тимчасово захопленому селі на Херсонщині, де у той час проходила нарада. Відомо, що там загинули п’ятеро високопосадовців армії РФ.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

“Завдяки інформації, яке надало підпілля та небайдужі місцеві жителі, було завдано удару по будівлі, де проходила нарада окупантів у тимчасово окупованому селі Ювілейне Херсонської області”, – йдеться у повідомленні.

За словами партизанів, внаслідок успішних дій ЗСУ відомо про п’ятьох ліквідованих російських армійських високопосадовців.

Нагадаємо, 17 листопада стало відомо, що ЗСУ провели серію успішних дій на лівому березі річки Дніпро на Херсонському напрямку. Завдяки цьому оборонцям вдалося закріпитися на декількох плацдармах. 

Читайте також: В естонській розвідці розповіли про втрати окупантів на Лівобережжі Херсонщини – лік йде на тисячі

Подібні

“Прапор ми встановили”: у ВМС розповіли про ситуацію на стратегічній Кінбурнській косі

Ця територія наразі залишається районом активних бойових дій

У Польщі триває скандал навколо України: політики повертають ордени і закликають блокувати вступ в ЄС

Головна причина – присвоєння ОЦСО “Північ” ССО ЗСУ звання “імені Героїв УПА”

Українські ВМС та ГУР знищили три морські безпілотні катери росіян

Знищені об’єкти намагались влаштувати диверсію

Україна готова до прямих переговорів з Росією, але терпіння Києва не безмежне, – постпред Мельник

Наразі пропонується припинення вогню вздовж фактичної лінії фронту