Фото: Анка Фельдгузен/Twitter

Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен прокоментувала звільнення Херсону і заявила, що хоче відпочити там влітку.

Про це вона написала у своєму Twitter.

“Ще одна найочікуваніша Перемога Збройних Сил – звільнення Херсона! Сподіваюся, що свою відпустку влітку 2023-го проведу на Херсонщині”, – написала вона.

Посолка наголосила, що весь світ “віддає гідну шану тим, хто мужньо боронить і звільняє рідну землю”.

“Вічна пам’ять полеглим!”, – написала Фельдгузен.

Нагадаємо, що 11 листопада 2022 року ЗСУ зайшли у звільнений Херсон. Генштаб повідомив, що сили оборони продовжують звільнення українських земель. Наступальні дії на зазначеному напрямку тривають, але з міркувань безпеки операції, офіційне оприлюднення результатів буде згодом.

Подібні

У Польщі стверджують, що українська сторона відмовилася від зустрічі Зеленського із Навроцьким

“Українська сторона не була зацікавлена у реальній дискусії із польським президентом”

Росіяни атакували цивільне судно біля берегів України і вбили іноземного громадянина

Судна зазнали значних пошкоджень

“Війні не видно кінця і краю”: Зеленський заявив, що навіть у росіян з’явилися претензії до Путіна

Російське суспільство дедалі більше відчуває наслідки розв’язаної Кремлем агресії

Конституція України пройшла найтяжче випробування – повномасштабну війну, — Стефанчук

Він відкрив конференцію “Конституційна стійкість України в умовах війни”