Пєсков про запрошення Зеленського про зустріч
Фото з відкритих джерел

Речник Кремля Дмитро Пєсков заявив, що Росія не братиме участі в запланованих на 21 березня переговорах, які мають відбутися у США.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

“Це будуть двосторонні контакти українців з американцями”, – сказав речник Кремля.

Разом із тим він заяивв, що у Кремлі сподіваються “на відновлення тристороннього формату найближчим часом”.

“Ця пауза тимчасова. Ми сподіваємося, що вона тимчасова. Я маю на увазі продовження тристороннього формату. Ми сподіваємося на те, що найближчим часом ми зможемо продовжити ці переговори”, – заявив Пєсков.

Він додав, що наразі “немає ясності щодо можливого місця проведення” цих переговорів.

Нагадаємо, що переговори України з РФ та США, які мали відбутися ще на початку березня, перенесли через війну з Іраном, оскільки “пріоритети партнерів змістилися”. При цьому спроба французької сторони залучити європейських союзників до обговорення мирного врегулювання, завершилася різкою відмовою Москви. Помічник російського диктатора Юрій Ушаков заявив представникам французького президента “йдіть на х**”.

Напередодні президент України Володимир Зеленський повідомив, що мирні переговори відновляться найближчими днями, і українська делегація вже вирушила до США.

Читайте також: Зеленський заявив, що має “дуже погане передчуття” щодо мирних переговорів по Україні

Подібні

Швеція оголосила, що виділяє $108 млн на підтримку ініціативи PURL

Загальний обсяг підтримки Швеції через PURL становить $543 млн

У Польщі стверджують, що українська сторона відмовилася від зустрічі Зеленського із Навроцьким

“Українська сторона не була зацікавлена у реальній дискусії із польським президентом”

На пляжі в Одесі від осколкового поранення загинула 26-річна жінка

Інформація щодо кількості постраждалих уточнюється

Президент Гондурасу Насрі Асфура перший раз приїхав до України

Гондурас виявляє глибокий інтерес до українських технологій