російські супутники перехопили сигнал європейських
Фото: ГУР МОУ

Українські військові матимуть космічні знімки поля бою. МОУ підписало контракт з виробником супутників ICEYE та німецьким концерном Rheinmetall.

Про це повідомляють у Міністерстві оборони України.

Тепер командування зможе самостійно визначати пріоритетні зони спостереження та швидко отримувати актуальні дані через систему супутників. Завдяки цьому розширяться можливості української розвідки. Такі знімки будуть деталізованими й дозволяють ідентифікувати навіть найменші об’єкти на земній поверхні.

Відомо, що серпні 2022 року ICEYE підписала контракт з Благодійним фондом Сергія Притули, надавши Україні доступ до одного зі своїх супутників. Він уже зняв понад чотири тисячі обʼєктів РФ і допоміг завдати збитків на мільярди доларів.

Нагадаємо, українські розвідники успішно використовують космічний апарат ICEYE для виявлення ворожих цілей і захисту держави уже майже два роки. “Народний супутник” виділяється особливою якістю та оперативністю розвідданих.

Подібні

У Кривому Розі вже четверо загиблих внаслідок ракетної атаки РФ

У місті оголошено День жалоби

У Нацбанку вимагають усунути Смілянського з посади гендиректора “Укрпошти”

Він “не відповідає вимогам професійної придатності керівника”

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: що відомо про майора Єгора Голубова

Останні роки він очолював батальйон патрульної поліції в Краматорську та Слов’янську

Трамп закликав Зеленського “діяти рішучіше” щодо РФ і змусити Кремль сісти за стіл переговорів, – The Kyiv Independent

Україна запропонувала організувати зустріч Зеленського та Путіна у США