на Донецькому напрямку ЗСУ не віистачає техніки
Фото: Генштаб ЗСУ

Збройні сили України активно продовжують наступ на Бахмутському, Мелітопольському і Бердянському напрямках. Українські воїни закріплюються на досягнутих рубежах, завдають вогневого ураження артилерією по виявлених цілях противника та проводять контрбатарейну боротьбу.

Про це повідомив речник Генштабу ЗСУ Андрій Ковальов.

“Ворог чинить шалений опір, здійснює постійне переміщення підрозділів та військ, а також активно застосовує свої резерви. Однак північніше та південніше міста Бахмут наші бійці продовжують чинити тиск на противника. Вибивають із раніше захоплених рубежів, мають частковий успіх, закріплюються на досягнутих рубежах. Противник зазнає величезних втрат. Тут тривають важкі бої”, – розповів речник.

За словами Ковальова, українські захисники продовжують стримувати наступ російських окупаційних військ на Лиманському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Водночас на Бахмутському напрямку ЗСУ ведуть наступальні дії. 

Як відомо, український контрнаступ  розпочалися на початку червня. Минулого тижня звільнили ЗСУ звільнили ще 9 кв. км на сході та 28,4 кв. км на півдні.

Нагадаємо, нещодавно ЗСУ успішно просунулися на трьох напрямках. Українські бійці намагаються закріпитися на звільнених рубежах.

Подібні

На Херсонщині облаштували понад 207 км антидронового захисту на стратегічних маршрутах 

Адже це збережені життя, безпечне постачання підрозділів та евакуація

На Харківщині посадовці енергосектору привласнили понад 8 млн грн під час будівництва захисних споруд

Тепер їм загрожує до 12 років вʼязниці з конфіскацією майна

Німеччина розгорне у Литві бригаду з 5 тисяч військових біля кордону з Білоруссю

Наразі в Литві вже перебувають близько 1800 військових із ФРН

У Нацбанку вимагають усунути Смілянського з посади гендиректора “Укрпошти”

Він “не відповідає вимогам професійної придатності керівника”