на Донецькому напрямку ЗСУ не віистачає техніки
Фото: Генштаб ЗСУ

Збройні сили України активно продовжують наступ на Бахмутському, Мелітопольському і Бердянському напрямках. Українські воїни закріплюються на досягнутих рубежах, завдають вогневого ураження артилерією по виявлених цілях противника та проводять контрбатарейну боротьбу.

Про це повідомив речник Генштабу ЗСУ Андрій Ковальов.

“Ворог чинить шалений опір, здійснює постійне переміщення підрозділів та військ, а також активно застосовує свої резерви. Однак північніше та південніше міста Бахмут наші бійці продовжують чинити тиск на противника. Вибивають із раніше захоплених рубежів, мають частковий успіх, закріплюються на досягнутих рубежах. Противник зазнає величезних втрат. Тут тривають важкі бої”, – розповів речник.

За словами Ковальова, українські захисники продовжують стримувати наступ російських окупаційних військ на Лиманському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Водночас на Бахмутському напрямку ЗСУ ведуть наступальні дії. 

Як відомо, український контрнаступ  розпочалися на початку червня. Минулого тижня звільнили ЗСУ звільнили ще 9 кв. км на сході та 28,4 кв. км на півдні.

Нагадаємо, нещодавно ЗСУ успішно просунулися на трьох напрямках. Українські бійці намагаються закріпитися на звільнених рубежах.

Подібні

Вночі СБС завдали масштабного удару по 60 цілях у тилу РФ, – Мадяр

Основний удар припав на Кримський півострів

Корнієнко візьме участь у Конференції з питань відновлення України у Ґданську

А сам захід, замість Зеленського, очолить Свириденко

БЕБ викрило схему нелегального бізнесу під прикриттям адвоката: пʼятьом учасникам повідомили про підозру

Детективи встановлюють усіх причетних до функціонування незаконної схеми

ЗСУ ️уразили нафтобазу в Краснодарському краї РФ, мости і радіолокаційний комплекс ворога “Скала-М”

Ступені завданих збитків наразі встановлюються