на Закарпатті покарали ухилянтку
Фото: Генштаб ЗСУ

Державна митна служба у взаємодії з Міноборони виявили, що у понад 3 тис. випадків з 9 тис. гуманітарна допомога для військових частин до адресатів так і не доїхала.

Про це повідомляє Держмитслужба.

Повідомляють, що протягом 9 місяців 2023 року за результатами спільних заходів перевірено понад 9 тис. фактів переміщення товарів гуманітарної допомоги на адресу 200 військових частин. Також встановлено понад 3 тис. випадків, коли ця гуманітарка не доїхала до військових частин.

Також повідомляють, що спільно з Міноборони створено механізм контролю за надходженням до військових частин гуманітарних вантажів, який “надасть можливість оперативного обміну інформацією щодо підтвердження отримання військовими формуваннями таких товарів і виявлення ризикових митних оформлень”.

Читайте також: У Львівській ОВА відреагували на звинувачення у зникненні гуманітарки на понад 33 млн грн

“З метою припинення виявлених порушень митного законодавства та притягнення винних осіб до адміністративної або кримінальної відповідальності митники направили 387 повідомлень про протиправне діяння, що містить ознаки злочину, передбаченого ст. ст. 190, 358, 201-2 Кримінального кодексу України, а також складено 320 протоколів про порушення митних правил, де предметами правопорушень є товари гуманітарної допомоги”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 25 липня львівське видання NGL.media опублікувало розслідування про зникнення у Львові партії гуманітарної допомоги з США. Зокрема, близько 10 тис. тактичних аптечок IFAK загальною вартістю 33,6 млн грн.

Читайте також: Бербок оголосила про збільшення гуманітарної допомоги Україні: йдеться про €20 млн

Подібні

Україна може отримати додаткову допомогу від НАТО у 2025 році: про що йдеться

Наступного року Україна може отримати додаткову допомогу від НАТО. Адже на це…

Понад 40% українців кажуть, що довіряють новому президенту США Трампу, – опитування

Це суттєво більший показник довіри, ніж в усіх європейських країнах

У РФ заявили, що їхні бізнесмени готові профінансувати виробництво “Орєшніка”

Кажуть, що їм так спокійніше

Держприкордонслужба перша з усіх правоохоронних структур впровадила нові маркери відбору кандидатів на посади керівників

“Нове обличчя керівного складу” – це всебічне вивчення й визначення актуального рівня підготовки офіцерів