втрати окупантів в Авдіївці
Фото: Андрій Єрмак/Telegram

Влада міста Авдіївка, що у Донецькій області, звернулась до місцевих жителів з проханням евакуюватись.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

У відомстві нагадали, що росіяни постійно завдають ударів по цивільній інфраструктурі та житлових кварталах.

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі

“Місцева влада вкотре радить місцевим жителям не ризикувати своїм життям і життям своїх рідних й евакуюватися до більш безпечних регіонів України”, – йдеться в повідомленні.

Про своє бажання евакуюватися можна за телефоном гарячої лінії: (098) 890-33-18.

Раніше повідомлялося, що ситуація на Донецькому напрямку стає більш напруженою, росіяни постійно намагаються оточити місто Авдіївка.

Зокрема у розвідці Великої Британії повідомили, що за останні три тижні російські війська досягли “повзучих успіхів” навколо міста Авдіївка. І ситуація там все більше нагадує ту, що склалася біля Бахмута.

Подібні

СБУ взялася за схему, у межах якої українське зерно постачали до Ірану, — ЗМІ

Ймовірно, це була частина плати РФ за іранські ударні дрони Shahed

Навроцький відреагував на заяву Зеленського про розпалювання неприязні до українців з боку Польщі

“Ця суперечка взагалі не стосується внутрішніх питань Польщі”

У Держдепі США заявили про перелом у війні: Україна перехопила ініціативу і перемагає

Окремо представник відзначив роль українських далекобійних ударів по території Росії

Українські ВМС та ГУР знищили три морські безпілотні катери росіян

Знищені об’єкти намагались влаштувати диверсію