опитування про конфлікт України та Угорщини
Фото:ОП

Президент України Володимир Зеленський розкритикував телефонний дзвінок прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана до російського диктатора Володимира Путіна. Він висловив сподівання, що той “хоча б не дзвонив Асаду в Москву, щоб вислухати і його годинні лекції”.

Про це він висловився на своїй сторінці в соцмережі Х (Twitter).

“Ми всі сподіваємося, що Віктор Орбан не буде хоча б Асаду в Москву телефонувати, щоб послухати ще і його годинні лекції. Абсолютно зрозуміло, що для досягнення реального миру й гарантованої безпеки потрібні рішучість Америки, єдність Європи та налаштованість усіх партнерів на дотримання цілей і принципів Статуту ООН”, – наголосив він.

Зеленський наголосив, що потрібно грати на власний імідж шляхом єдності та дбати про спільний успіх. Адже саме єдність в Європі завжди дає успіх. Мовляв, а розмови про війну проти України, яку веде РФ, не можуть відбуватися без України.

Нагадаємо, угорський прем’єр-міністр Віктор Орбан зідзвонився з російським диктатором Володимиром Путіним. Вони говорили про війну в Україні.

Подібні

Нідерланди нададуть Україні 178 млн євро та газові турбіни для підготовки до зими

Україна вже передала партнерам перелік пріоритетних потреб

Угорщина заблокувала наступний крок у переговорах про вступ України та Молдови до ЄС, – Politico

Цей демарш повністю відповідає нинішній позиції Мадяра щодо членства України в ЄС

Навроцький відреагував на заяву Зеленського про розпалювання неприязні до українців з боку Польщі

“Ця суперечка взагалі не стосується внутрішніх питань Польщі”

Армія РФ обстріляла саперів міжнародної організації на Херсонщині: загинули двоє людей

Водночас ще четверо осіб отримали поранення