кандидатури на міністра оборони
Фото: Центр надання адміністративних послуг

Президент Володимир Зеленський розглядав на посаду міністра оборони щонайменше трьох кандидатів. Серед них міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, віцепремʼєр-міністр з інновацій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та радник зі стратегічних питань і колишній очільник Мінстратегпрому Олександр Камишін. 

Про це йдеться у матеріалі “УП“.

“На МОУ треба було б призначити когось, хто і так 24/7 живе війною, хто розуміє реальний стан справ, хто суто фізично може дати раду з бюджетом такого масштабу, хто вміє налагоджувати управлінські процеси і, головне, хто зможе тримати в таємниці “оборонні секрети” різних груп впливу у владі та матиме добрі стосунки і з Зеленським, і з Єрмаком”, – йдеться у матеріалі.

Повідомляють, що міністр МВС Клименко відмовився від цієї пропозиції президента. Віцепремʼєра з інновацій – міністра цифрової трансформації Федорова і радника Зеленського зі стратегічних питань Камишіна “відсіяли” через відсутність гарних взаємин із Єрмаком. 

“Без якісної робочої комунікації з главою ОП міністрам складно працювати. Про це свідчить приклад колишнього віцепрем’єра з відновлення Олександра Кубракова, який з “улюбленця” президента став вигнанцем (не без участі Єрмака)”, – йдеться у матеріалі.

Зрештою тим, хто задовольняє всі ці вимоги, виявився нині вже експрем’єр Денис Шмигаль

“Під призначення Шмигаля очільником МОУ в уряді збираються об’єднати два міністерства – оборони і стратегічних галузей промисловості”, – йдеться у публікації. 

Читайте також: Чим українцям запам’ятався уряд Шмигаля

Нагадаємо, що ЗМІ з посиланням на джерела повідомляли, що за склад нового Кабінету міністрів України голосуватимуть “пакетом” – тобто без виносу на обговорення окремих кандидатур міністрів. 

Подібні

Трамп заявив, що розчарований Путіним, але “ще не все скінчено” у стосунках між ними

Він вже скептично ставиться до подальших розмов з Путіним

Пісторіус дав остаточну відповідь щодо передачі Україні ракет Taurus і систем Patriot і пояснив, чому вона негативна

“Ми безумовно не можемо надати більше”

У Римі розпочалася Конференція з відновлення України: які перші рішення ухвалили

Перед відкриттям продемонстрували кадри російських ударів по українських містах

Стало відомо, коли в Україну надійдуть перші далекобійні ракети, які профінансувала Німеччина

Німеччина обіцяє й надалі підтримувати Україну, фінансуючи далекобійну зброю