Жителі Авдіївки не хочуть виїжджати з міста
Фото: Скриншот з відео

Відучора, 18 жовтня, в Авдіївці фіксують нове загострення бойових дій. Після так званого “затишшя” фіксується нове загострення, адже російські загарбники не полишають спроб захопити місто.

Про це повідомив голова Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш в ефірі телемарафону.

“Обстріли тривали всю ніч. Цілодобово ми чуємо з позицій стрілецькі бої. Гатять вони з усього, що є. Попри умовне “зниження” градусу напруги, яке декілька днів було на нашому напрямку, на жаль вчора ми почали навпаки спостерігали загострення. Адже збільшилася кількість обстрілів та авіаракетних ударів по території громади, і не тільки по нашій та сусідній, а й в Очеретинській громаді”, – розповів він.

Барабаш наголосив, що окупанти не залишають спроб оточити місто та знайти шпаринки в смузі оборони ЗСУ. Однак по лінії фронту, за словами голови МВА, не так спокійно, а по громаді було більш-менш терпимо. Проте не обійшлося й без хаотичних “прильотів” по старій та центральній частинах міста.

“Усі свої невдачі вони компенсують кількістю та масованістю артилерійських і авіаракетних ударів. На ранок окупанти “завелися”. Вже два масованих обстріли й зранку. Перший – з 06:05 до 06:45, а другий з 07:00 по старій частині міста окупанти вдарили масовано, ствольною артилерією і “Градами”. Проте інформація про постраждалих не надходила, – додав Барабаш.

Як відомо, останнім часом російські окупанти суттєво активізували наступальні дії в районі Авдіївки. Також епіцентрами боїв залишаються Бахмут та лінія Куп’янськ-Лиман. Водночас війська РФ також масово обстрілюють Авдіївку та сусідні населені пункти. Сили оборони зазначають, що окупанти намагаються оточити місто.

Через загострення ситуації на лінії фронту навколо Авдіївки постачання гуманітарної допомоги до міста наразі призупинено. Проте резервів вистачить на три місяці.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що окупанти готують новий штурм Авдіївки. Адже там зростає кількість масованих обстрілів.

Подібні

Україна підписала з Німеччиною угоду на закупівлю 600 ракет для ППО

Німеччина має ліцензію США на виробництво боєприпасів для систем Patriot

Болгарія оголосила, що накладе вето на пакет санкцій ЄС проти Росії

Прем’єр Радев заявив, що ці санкції війну не зупинять

У Верховній Раді затвердили перший річний звіт БЕБ, зростання легальних виторгів у травні склало 16,2 млрд грн, – Железняк

Це майже на 2 млрд грн більше, ніж було у квітні

Зеленський підтвердив нічні удари по нафтобазах у Керчі, порту “Кавказ” та російській ППО

Внаслідок ударів у Криму заборонили продаж пального цивільним