оновлення переліку об'єктів відключення
Фото: YASNO

Від початку повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року борги побутових споживачів за електроенергію зросли на 15 мільярдів гривень. Половина цього боргу – 7,7 мільярда гривень, накопичилася впродовж 2023 року.

Про це повідомив радник премʼєр-міністра та член наглядової ради НЕК “Укренерго” Юрій Бойко.

“На мій погляд, це дуже багато. Серед найбільших боржників – багато областей, яких би там не мало бути”, – зазначив він.

“Рекордсменами” з боргів є Київ та Київська область, Дніпропетровщина та Харківщина.

Наприкінці грудня Кабмін зняв мораторій на відключення від електроенергії боржників у не прифронтових областях. 

“Моя особиста точка зору – рішення про скасування мораторію перезріло. Його необхідно було ухвалити десь 15 місяців тому… Україна пережила шок перших місяців війни, стабілізувала роботу економіки, фінансової та банківської систем, російських окупантів вдалось вигнати зі значної частини території, і активні бойові дії ведуться не на всій території нашої держави”, – пояснив він.

Читайте також: Yasno назвало кількість кандидатів на відключення від електроенергії за борги у Києві та Дніпропетровщині

Подібні

У Польщі стверджують, що українська сторона відмовилася від зустрічі Зеленського із Навроцьким

“Українська сторона не була зацікавлена у реальній дискусії із польським президентом”

Росія зосередила проти України понад 721 тисячу солдатів, — Сирський

Але кількість українських FPV-дронів вже перевищила чисельність армії окупантів

Перший пішов: ССО підтвердили знищення залізничного мосту в окупованому Криму

Йдеться про міст поблизу населеного пункту Роздольне

“Мадяр” підтвердив атаку на головну підстанцію окупованого Севастополя

Птахи СБС “результативно відпрацювали” 48 оперативних та планових військових цілей за ніч