Шегині
Фото: dpsu.gov.ua

Сьогодні, 18 листопада, через пункт пропуску “Шегині” на кордоні з Польщею повернулися 50 українців, яких депортували зі США.

Про це повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко, передає Суспільне.

“Сьогодні через пункт пропуску “Шегині”, що на кордоні з Польщею зі Сполучених Штатів Америки були повернуті 50 громадян. Вони документовані відповідними документами щодо приналежності до громадянства України чи документами на повернення”, — сказав він.

За словами речника, раніше США повідомляли Україну про наміри депортувати транзитом через територію Польщі кількох осіб без громадянства США, які походять з України, відповідно до норм міжнародного права.

Демченко зазначив, що прикордонники оформили їх “на в’їзд в Україну відповідно до визначених законодавством правил”.

“Україна в будь-яких випадках приймає своїх громадян. Наразі також з’ясовуються обставини через що відносно них було прийнято рішення про примусове видворення”, — сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялось що Адміністрація Дональда Трампа має намір депортувати десятки українців без права оскарження. Серед тих, кого можуть вислати зі США, є й емігранти, що прибули до Америки ще за часів Радянського Союзу.

Подібні

“Україна не грає в ці ігри”: Зеленський відмовився від зустрічі з Путіним у Москві

Він пропонував Макрону організувати переговори з росіянами у Швейцарі, але Москва відмовилась

США виводять свої військові сили та засоби з Європи, а партнерам пропонують “терміново шукати власну зброю”, – Bloomberg

Винищувачі хочуть скоротити на 30%, а присутність флоту – наполовину

Сибіга повернув польську нагороду у відповідь на позбавлення Зеленського ордена Білого Орла

Дії Варшави він назвав імпульсивними та емоційними

Під час війни Україна не зможе стати повноправним членом ЄС, —Мерц

Він пропонує варіант асоційованого членства в Євросоюзі