Путін пропонує Трампу видобувати корисні копалини на окупованих територіях
Скриншот з відео

Російський диктатор Володимир Путін ймовірно погодиться на припинення вогню в Україні. Проте він спробує домогтися найвигідніших для себе умов.

Про це пише Bloomberg з посиланням на джерела

Зазначається, що Путін спробує затягнути процес, а однією з умов може стати вимога припинити постачання зброї Україні. Він хоче заздалегідь переконатися, що його власні умови будуть включені до умов припинення вогню.

Водночас інше джерело розповіло виданню, що російські посадовці не обговорювали з американськими посадовцями конкретну угоду, яку українська делегація погодила 11 березня у Саудівській Аравії, та вважає її неприйнятною. Bloomberg додає, що домовленість про 30-денне перемир’я не передбачає виконання жодної з тих вимог, про які Росія раніше заявляла. 

Зокрема, йдеться про “чіткі параметри довгострокового врегулювання війни”. Кремль також може вимагати припинення постачання зброї Україні як умову для припинення вогню, повідомило одне з джерел, наближених до РФ.

“Путін не дасть чіткої відповіді так чи ні… Навіть у фантастичній ситуації, коли він зробить якісь кроки назустріч перемир’ю, воно все одно буде тимчасовим і супроводжуватиметься жорсткими умовами”, – заявила старша наукова співробітниця Carnegie Russia Eurasia Center Тетяна Станова.

Нагадаємо, у Кремлі заявили, що не забігатимуть наперед стосовно перемир’я з Україною. Найближчими днями начебто заплановані контакти, про які РФ проінформує згодом.

Подібні

Журналіст Бутусов мобілізувався до 13-ї бригади Нацгвардії “Хартія”

Він додав, що в “Хартії” значна кількість  його близьких друзів

“Вихід США із переговорів про припинення вогню в Україні – “подарунок” для РФ”, — президент Чехії

За його словами, Росія лише затягує час

Британські медіа  стверджують, що будинок Стармера підпалили троє українців

Наразі усім їм вже висунули офіційні звинувачення

Спецпредставник Трампа заявив, що втратили у війні в Україні сягнули 1,2 млн людей

За його словами, ці втрати навіть перевищили США у Другій світовій