Обстріл Бєлгорода 5 січня

Російське місто Бєлгород, звідки протягом двох років війни армія РФ обстрілює Харків і Харківщину, знову відчув на собі наслідки розв’язаної Володимиром Путіним війни.

Губернатор Бєлгородської області Сергій Гладков повідомив про обстріл і двох поранених.

Судячи з оприлюднених у мережі фото, російська ППО збивала ракети над багатоповерхівками, уламки впали і спричинили пошкодження автомобілів і вікон.

Гладков повідомив, що над Бєлгородом та Бєлгородським районом спрацювала система ППО: “Збито 10 повітряних цілей на підльоті до міста”. Але у коментарях місцеві пишуть, що ракети збивали не на підльоті, а саме над містом.

Внаслідок вибуху снаряда поруч із багатоквартирним будинком вибито вікна у кількох квартирах, пошкоджено понад 30 автомобілів. У Бєлгородському районі у 1 домоволодінні пошкоджено покрівлю та посічено 1 автомобіль.

Нагадаємо, після потужного обстрілу Харкова, який стався 29 грудня, наступного дня 30 грудня Бєлгород вперше опинився під масованим обстрілом. Джерело в українських спецслужбах повідомило українським ЗМІ, що ураження цивільної інфраструктури в Бєлгороді є наслідком непрофесійних дій російської протиповітряної оборони.

Внаслідок цього загинула 21 особа (з них 3 дитини) та 110 постраждалих (з них 17 неповнолітні), у місті було багато руйнувань і пожеж.

Подібні

Сікорський закликав не дозволити РФ використати розбіжності між Україною і Польщею

“Ми маємо не повторювати поганих речей і знайти краще спільне майбутнє”

СБУ взялася за схему, у межах якої українське зерно постачали до Ірану, — ЗМІ

Ймовірно, це була частина плати РФ за іранські ударні дрони Shahed

На Харківщині посадовці енергосектору привласнили понад 8 млн грн під час будівництва захисних споруд

Тепер їм загрожує до 12 років вʼязниці з конфіскацією майна

Трамп роздратований Путіним і дав зрозуміти, що може відмовитися від “духу Анкоріджа”, – Axios

Це прозвучало на саміті G7