ООН збільшить допомогу на енергетику
Фото: Міненерго

Впродовж тижня сумарний оголошений пакет підтримки для української енергосистеми склав понад 1 млрд доларів. Вже цього місяця Україна очікує надходження 1,9 млрд євро в межах програми Ukraine Facility. 

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Після затвердження Виконавчою радою МВФ четвертого перегляду програми розширеного фінансування очікується виділення ще 2,2 млрд доларів”, – повідомив прем’єр.

За його словами, від початку року Україна вже залучила 11,8 млрд доларів зовнішнього фінансування.

“Розраховуємо, що подальша підтримка буде прогнозованою та стабільною”, — наголосив Шмигаль.

Читайте також: Німеччина зробить найбільший внесок у Фонд підтримки енергетики України на 50 млн євро

Також повідомляється, що США спрямовують через USAID 500 млн доларів додаткової енергетичної допомоги та переспрямовують ще 324 млн на відновлення енергетичної інфраструктури. 

“Свій внесок в енергетичну стійкість України обсягом в 74 млн доларів зробить Норвегія. Частина цих коштів піде на ремонти об’єктів у Харкові та області. 14,5 млн доларів інвестує в українську енергетику Уряд Канади”, – додав Шмигаль. 

Читайте також: США надають $824 мільйони для підтримки української енергетичної інфраструктури

Подібні

Макрон очікує Зеленського на саміті G7 у Франції

Цьогорічна зустріч лідерів G7 у Франції матиме розширене коло учасників через глобальні кризи

Новий уряд Угорщини схвалив український план дій щодо захисту прав нацменшин

Угорська сторона переконалася у належному забезпеченні прав меншини

Рада ухвалила зміни в держбюджет, видатки на безпеку й оборону зростуть на 1,5 трлн грн

Свириденко обіцяє понад 1,45 трлн грн на грошове забезпечення військових

Посилення штрафів та контроль за електротранспортом: Свириденко анонсувала зміни у ПДР

Окрему увагу приділять водіям, які регулярно перевищують швидкість