ООН збільшить допомогу на енергетику
Фото: Міненерго

Впродовж тижня сумарний оголошений пакет підтримки для української енергосистеми склав понад 1 млрд доларів. Вже цього місяця Україна очікує надходження 1,9 млрд євро в межах програми Ukraine Facility. 

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Після затвердження Виконавчою радою МВФ четвертого перегляду програми розширеного фінансування очікується виділення ще 2,2 млрд доларів”, – повідомив прем’єр.

За його словами, від початку року Україна вже залучила 11,8 млрд доларів зовнішнього фінансування.

“Розраховуємо, що подальша підтримка буде прогнозованою та стабільною”, — наголосив Шмигаль.

Читайте також: Німеччина зробить найбільший внесок у Фонд підтримки енергетики України на 50 млн євро

Також повідомляється, що США спрямовують через USAID 500 млн доларів додаткової енергетичної допомоги та переспрямовують ще 324 млн на відновлення енергетичної інфраструктури. 

“Свій внесок в енергетичну стійкість України обсягом в 74 млн доларів зробить Норвегія. Частина цих коштів піде на ремонти об’єктів у Харкові та області. 14,5 млн доларів інвестує в українську енергетику Уряд Канади”, – додав Шмигаль. 

Читайте також: США надають $824 мільйони для підтримки української енергетичної інфраструктури

Подібні

Хакери створили копію “Резерв+” і продавали доступ для бажаючих уникнути мобілізації: деталі розслідування

У “додатку” встигли зареєструвалося понад 4 тисячі користувачів

Доля мирних переговорів залежить лише від Путіна, – Мерц

З боку України є конкретна пропозиція зібратися для переговорів, але не в РФ

Україна за добу запустила по Росії як мінімум 992 безпілотники, це рекордна кількість, – підрахунок РосЗМІ

Ця атака перевищила навіть максимальні показники самої Росії

Трамп подякував Путіну і Сі за “невтручання” у його війну з Іраном

“Вони могли зробити все це значно складнішим для нас”