у Києві двоє загиблих
Фото: КМВА

Кількість загиблих внаслідок атаки російських безпілотників на Київ 1 січня зросла до двох осіб.

Про це повідомив голова КОВА Тимур Ткаченко.

“Від самого ранку триває ліквідація наслідків удару по столиці. Особисто був на місцях падіння уламків. На жаль, вже маємо двох загиблих. Мої співчуття рідним та близьким. Рятувальна операція у Печерському та Святошинському районах триває”, – повідомив він.

В Офісі президента повідомили, що за попередніми даними, будинки в центрі Києва були атаковані щонайменше 4 російськими “шахедами”.

Читайте також: Зеленський про атаку РФ у новорічну ніч: Росію хвилює лише те, як зробити боляче Україні

Нагадаємо, що зранку 1 січня російські окупанти атакували Київ безпілотниками. У столиці працювала протиповітряна оборона. Пошкодження від уламків зафіксовано у двох районах міста – Солом’янському і Печерському. Повідомляли про одну загиблу жінку і сімох людей з травмами.

Подібні

“Україна не грає в ці ігри”: Зеленський відмовився від зустрічі з Путіним у Москві

Він пропонував Макрону організувати переговори з росіянами у Швейцарі, але Москва відмовилась

Якщо палатиме Україна, буде палати і ваша Москва, час закінчити цю війну, – Зеленський

Президент Володимир Зеленський назвав удар по НПЗ у Москві “абсолютно справедливою відповіддю”…

“Мені потрібно до Брюсселя”: Зеленський відмовився від вечері з Трампом у Версалі заради засідання щодо ЄС

У розмові Зеленський та Макрон обговорювали стратегію взаємодії з Трампом

Завдали удару у саме “серце” виробництва: у СБУ оприлюднили наслідки атаки дронів на Московський НПЗ

Ціль розташована за 500 км від кордону з Україною