НАЗК про статки Вербицького
Фото: sud.ua

Колишній заступник генпрокурора Дмитро Вербицький заявив, що написав заяву про звільнення “з метою уникнення негативного впливу на роботу відомства в цілому”.

Про це пише Главком.

“Сьогодні я подав на ім’я генерального прокурора заяву про звільнення мене з адміністративної посади за власним бажанням”, – заявив Вербицький.

Він пояснив своє рішення тим, що негативна інформація в ЗМІ щодо нього “позначається і на іміджі органів прокуратури загалом”.

“Усвідомлюючи важливість збереження репутації державного органу, який я представляю, вважаю своє рішення правильним”, – зазначив Вербицький.

Посадовець також наголосив, що готовий і далі захищати свою честь і професійну репутацію.

“Очікую завершення службового розслідування і перевірки НАЗК, які мають поставити крапку в цьому питанні”, – додав він.

Раніше повідомлялося, заступника генерального прокурора Дмитра Вербицького звільнили з посади “за власним бажанням”.

Нагадаємо, НАБУ розпочало кримінальне провадження щодо можливого незаконного збагачення заступника генерального прокурора України Дмитра Вербицького. За справу взялися після виходу журналістського розслідування.

Згодом Вербицького відсторонили від виконання обов’язків. Йому загрожує покарання строком від п’яти до десяти років в’язниці.

Подібні

На тлі конфлікту між Зеленським і Навроцьким антиукраїнські настрої мають підтримку серед поляків, – Туск

Він вважає, що “є інциденти і вчинки, які можуть виправдати цю напругу”

У БЕБ триває друга хвиля атестації працівників: які знання перевіряють, і що відбувається в разі нездачі

Після тестів на знання законодавства, перевірятимуть загальні здібності

У Раді ЄС закликали продовжити тимчасовий захист для українців

“Жодну частину України наразі не можна вважати безпечною”

Трамп захопився нещодавніми військовими досягненнями України під час розмови із Зеленським, — FT

Але Трампу психологічно важко сприймати Зеленського як майбутнього переможця