НАЗК про статки Вербицького
Фото: sud.ua

Колишній заступник генпрокурора Дмитро Вербицький заявив, що написав заяву про звільнення “з метою уникнення негативного впливу на роботу відомства в цілому”.

Про це пише Главком.

“Сьогодні я подав на ім’я генерального прокурора заяву про звільнення мене з адміністративної посади за власним бажанням”, – заявив Вербицький.

Він пояснив своє рішення тим, що негативна інформація в ЗМІ щодо нього “позначається і на іміджі органів прокуратури загалом”.

“Усвідомлюючи важливість збереження репутації державного органу, який я представляю, вважаю своє рішення правильним”, – зазначив Вербицький.

Посадовець також наголосив, що готовий і далі захищати свою честь і професійну репутацію.

“Очікую завершення службового розслідування і перевірки НАЗК, які мають поставити крапку в цьому питанні”, – додав він.

Раніше повідомлялося, заступника генерального прокурора Дмитра Вербицького звільнили з посади “за власним бажанням”.

Нагадаємо, НАБУ розпочало кримінальне провадження щодо можливого незаконного збагачення заступника генерального прокурора України Дмитра Вербицького. За справу взялися після виходу журналістського розслідування.

Згодом Вербицького відсторонили від виконання обов’язків. Йому загрожує покарання строком від п’яти до десяти років в’язниці.

Подібні

У Кривому Розі вже четверо загиблих внаслідок ракетної атаки РФ

У місті оголошено День жалоби

Ексміністра часів Януковича викрили на привласненні понад 5 млн грн

Зловмисникам загрожує до 12 років в’язниці з конфіскацією майна

Росія планує провокації проти Польщі та країн Балтії як “попередження” для Заходу, – The Guardian

Головна мета цих кроків — змусити Захід припинити військову допомогу Україні

Україна може отримати “бонуси” за очікування вступу до ЄС, — Politico

Брюссель хоче зробити процес розширення ЄС комфортним для країн-кандидатів