Україна включена до кіберзахисту ЄС
Фото: pixabay/ pexels

Команди “Укрзалізниці”, партнерів та провідних експертів станом на 7:00 годину ранку 25 березня “продовжують нон-стоп відновлення онлайн-сервісів”, які зазнали масштабної кібератаки з боку РФ.

Про це повідомили в “Укрзалізниці”.

“У безпечному середовищі розгорнуто резервну інфраструктуру, підготовлено всі компоненти безпосередньо для перезапуску з резервних копій критичних систем, триває ретельна діагностика бекапів та ідентифікація усіх потенційних шкідливих елементів. Відновлюються складні зв’язки між різними системами”, – йдеться у повідомленні.

Тим часом каси на всіх вокзалах України працюють у посиленому режимі із розширеними графіками. Приміром, у Києві напередодні працювали 18 кас замість звичних 8.

Всі поїзди продовжують рух без затримок, за графіком.

“Вдячні за тісну взаємодію Кібердепартаменту СБУ, Державному центру кіберзахисту, Урядовій команді реагування на комп’ютерні надзвичайні події (CERT-UA) при Держспецзв’язку, ІТ команді Київстар (яка вже проходила відновлення після масштабної атаки і її досвід допомагає в цьому складному випадку), іншим українським та міжнародним фахівцям”, – йдеться в повідомленні Укрзалізниці.

Нагадаємо, що у вихідні “Укрзалізниця” зазнала масштабної таргетованої кібератаки РФ, в результаті чого стало неможливим придбати квитки для проїзду онлайн. Залізничники перенесли весь продаж у каси вокзалів.

Читайте також: У Мінюсті оголосили про повне відновлення роботи держреєстрів після російської кібератаки

Подібні

Німеччина розгорне у Литві бригаду з 5 тисяч військових біля кордону з Білоруссю

Наразі в Литві вже перебувають близько 1800 військових із ФРН

Трамп позитивно оцінив запит України на ліцензії для виробництва протибалістичних ракет, — Зеленський

Наразі над цим питанням розпочинають роботу команди обох країн

Україна та Німеччина спільно розроблятимуть антибалістичні системи, — Зеленський

Він сподівається, що результати можна буде побачити вже до зими 2026

У Верховній Раді затвердили перший річний звіт БЕБ, зростання легальних виторгів у травні склало 16,2 млрд грн, – Железняк

Це майже на 2 млрд грн більше, ніж було у квітні