Фото: Міноборони України

Відбулася передача тіл українських військовослужбовців, які загинули в боях за Україну. 8 листопада рідним передали тіла 38 захисників.

Про це повідомили в Міністерстві реінтеграції України.

“Операція проводилась за співпраці Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти, Олега Котенка та низки силових структур України. Процес повернення тіл відбувається відповідно до норм Женевської конвенції”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що загалом від початку роботи Офісу Уповноваженого вдалося повернути 663 тіла.

Нагадаємо, що на початку листопада Україна провела черговий обмін полоненими. Додому повернули більше сотні українських бійців, в тому числі тих, що були на “Азовсталі” і в колонії окупантів в Оленівці.

Подібні

Німецький депутат вважає помилкою припинення захисту в ЄС для військовозобов’язаних українців

“Нікого не слід примушувати брати до рук зброю, якщо це суперечить його совісті”

Окупований Севастополь залишився без світла після нічної атаки дронів

Місцеві кажуть про влучання у Балаклавську ТЕС

Буданов і Кислиця їздили до Польщі, щоб владнати інцидент з орденом Зеленського

Зеленський також пропонував Навроцькому особисту зустріч

“Птахи СБС прикурили газосховище”: Мадяр заявив про масований удар по об’єктах РФ у Криму

По об’єкту відпрацювали одразу кілька підрозділів