Україні вдалося повернути додому сина захисниці, який три роки перебував в окупації на Луганщині. Наразі з дитиною усе добре.

Про це повідомив керівника Офісу президента України Андрій Єрмак.

Повернення дитини відбувалося у межах ініціативи президента “Bring Kids Back UA”. Відомо, що хлопчик до початку повномасштабного вторгнення жив із мамою та бабусею у Сватовому в Луганській області. Після того, як його мати вступила до лав ЗСУ, місто опинилося під російськими обстрілами, а потім потрапило під окупацію. Таким чином, хлопчик залишився з бабусею. А два тижні тому його бабуся померла. 

“Дитина опинилася сам на сам під загрозою депортації до Росії та потрапляння до інтернату. Вдячний нашим партнерам за допомогу”, – зазначив він.

Нагадаємо, Росія проводить системну, цілеспрямовану та широкомасштабну політику щодо примусового всиновлення дітей з України. Цю операцію ініціювали за прямою вказівкою російського диктатора Володимира Путіна, і у ній беруть участь різні гілки влади РФ, а також окупаційні адміністрації.

Подібні

Трамп не вірив у перемогу України над РФ, але Європа його переконала, – Макрон

Американський лідер прогнозував швидку поразку

Українські ВМС та ГУР знищили три морські безпілотні катери росіян

Знищені об’єкти намагались влаштувати диверсію

Правнук Брежнєва потрапив в полон ЗСУ: що про нього відомо

Він перестав виходити на зв’язок із родичами ще в листопаді минулого року

БЕБ викрило схему нелегального бізнесу під прикриттям адвоката: пʼятьом учасникам повідомили про підозру

Детективи встановлюють усіх причетних до функціонування незаконної схеми