Ігромани
Фото: depositphotos.com

Наразі у нещодавно створеному Реєстрі лудоманів внесено дані про 7 тисяч 874 українці. Відомо, що 99% з них потрапили до списку саме за заявою про самообмеження.

Про це повідомляє Опендатабот з посиланням на дані КРАІЛ.

“7 874 особи наразі налічується у Реєстрі лудоманів. Кількість українців з обмеженнями через ігрову залежність зросла у два рази за перше півріччя цього року”, – йдеться у повідомленні.

За ці пів року до реєстру внесли 4 585 людей, що на 18% більше, ніж за попередні 2,5 роки загалом. Щомісяця реєстр поповнюється в середньому на 760 осіб. Рекордним виявився квітень, коли туди внесли 1 041 українця.

Наразі за три роки існування Реєстру до нього внесли 8 456 людей з ігровою залежністю. Водночас з нього вже виключили 582 людини, переважна більшість яких (71%) у 2024 році.

В Реєстрі лудоманів українці можуть опинитися самостійно подавши заяву на самообмеження, за рішенням КРАІЛ на підставі заяви про обмеження від родичів, а також за рішенням суду. Переважна більшість громадян (99%) потрапила до реєстру за заявою про самообмеження.

Утім, наразі в Україні немає статистики щодо реальної кількості людей з ігровою залежністю, а цифри з відповідного реєстру не відображають повної картини. Зокрема й тих, які грають в онлайн-казино.

Нагадаємо, 24 квітня Верховна Рада України ухвалила законопроєкт про боротьбу з ігровою залежністю і контролю над гральним бізнесом. Стосовно порушників посилять покарання.

Подібні

ОСУВ “Хортиця” заявило, що РФ почала відправляти на штурми колишніх ув’язнених жінок

Росія почала залучати до штурмових дій колишніх ув’язнених жінок. Утім, поки вони…

Американська компанія заявила про підтримку будівництва нових енергоблоків в Україні

Американська компанія Westinghouse Electric Company заявила про підтримку України щодо будівництва нових…

Посилення санкцій на РФ можуть можуть змусити Путіна до переговорів з Україною, — Foreign Affairs

Посилення санкцій може змусити РФ шляхи піти на переговори з Україною. Одними…

Шмигаль підтвердив, що для реалізації принципу “воюй або працюй” необхідна зарплата у 20 тис. грн

“Або компанія працює і наповнює бюджет, або вживає певних заходів”