Російське ФСВП отримало вказівку щодо посилення тортур для українських полонених
Фото: Дмитро Лубінець/ Telegram

В РФ затриманим під Курськом українським військовим дали до 16 років “колонії”. Йдеться про сімох військових, яких затримали в серпні 2024 року за звинуваченням у скоєнні терактів. 

Про це пише видання DW з посиланням на Слідчий комітет Росії.

Серед полонених Анатолій Волошин, Сергій Караєв, Олександр Дойчук, Зіновій Сігерич та Олег Вовк. Українців засудили до 16 років фактичного полону суворого режиму. А Володимира Аршулика та Андріан Кульбаба – до 15 років неволі.

Відомо, що вони служили у 202 батальйоні 103 бригади тероборони ЗСУ. На початку серпня вони начебто незаконно перейшли кордон Росії, а потім “залякували” жителів Коренівського району Курщини.

Нагадаємо, нещодавно в тимчасово окупованому Донецьку загарбники “судили” дев’ятьох захисників Маріуполя. Їм дали від 24 років до довічного полону.

Подібні

У Києві спіймали агентів РФ, які готували теракт поблизу столичної адмінбудівлі

Наразі їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна

Генштаб ЗСУ оприлюднив результати ураження Московського НПЗ

Наразі підприємство повністю призупинило переробку нафти на невизначений термін

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: що відомо про майора Єгора Голубова

Останні роки він очолював батальйон патрульної поліції в Краматорську та Слов’янську

В Україну повернули тіла 522 загиблих захисників

Правоохоронці та судмедексперти проведуть необхідні експертизи для ідентифікації загиблих