Зеленський про чисельність російської армії
Міноборони РФ

В РФ заявляють про удар по полігону в “ДНР” під час шикування російських військових. Внаслідок цього могли загинути десятки солдатів.

Про це повідомляє російське видання “Медуза”.

“Серед дня 20 лютого українська армія вдарила по полігону поблизу села Трудовське. Ймовірно, ракетами HIMARS. Цей полігон розташований неподалік від лінії фронту”, – йдеться у повідомленні.

На момент удару на полігоні очікували приїзд генерал-майора Олега Моісеєва. Там вишикувалися військовослужбовці 36-ї гвардійської мотострілецької бригади з міста Борзя Забайкальського краю РФ. Також на полігоні перебували військові з четвертої, пʼятої та шостої роти цієї бригади.

За оцінками джерел BBC News | Русская служба, в результаті удару могли загинути не менше 60 людей. Проте українські військові, яких вже традиційно звинувачують у подібному, та Міноборони РФ поки не коментували цю подію.

BBC повідомляє, що має у розпорядженні понад десять фото та відео з полігону, зроблених відразу після удару, на яких зафіксовано десятки загиблих. Однак ці матеріали не публікують з етичних міркувань

Російські ЗМІ повідомляють, що влада Забайкалля РФ перевіряє дані про масову загибель військових із Борзі – місця постійної дислокації 36-ї бригади.

Нагадаємо, нещодавно в окупованому Донецьку повідомили про “приліт” по розташуванню російських військових. На світлинах і відео видно, що удар був прицільним саме по загарбниках.

Подібні

Смілянський пояснив, чому Зеленський відправив Навроцькому орден не “Укрпоштою”

Останні два місяці автівки “Укрпошти” блокуються польською митницею

У Молдові українці можуть отримати громадянство України у спрощеному порядку

“У Молдові живе велика українська громада, тому людям потрібен простіший доступ”

Росіяни тікають з Криму: опубліковані супутникові знімки заторів перед Керченським мостом

Головна причина таких затримок — постійні безпекові ризики

Безпековий Комітет Ради рекомендує ухвалити в першому читанні законопроект про оборонну інноваційну діяльність

Йдеться про технологічний суверенітет України