Які країни передали Україні допомогу після підриву ГЕС
Фото: ДСНС

Внаслідок підриву Каховської ГЕС в тимчасово окупованих Олешках загинули понад 500 людей. Загарбники відмовляли в евакуації тим, хто не мав російського паспорта.

Про це повідомляють у Центрі національного спротиву.

«За попередніми даними понад 500 мешканців тимчасово окупованих Олешок, що на лівобережжі Херсонщини, загинули через підрив росіянами Каховської ГЕС. Люди загинули через те, що окупанти відмовили в евакуації тим, хто не має російського паспорта», – йдеться у повідомленні. 

Тим самим окупанти порушили усі норми Міжнародного гуманітарного права та звичайної людяності, адже просто залишили місцевих на смерть. В Україні обіцяють, що усі причетні до цього понесуть заслужене покарання.

Нагадаємо, вночі, 6 червня, РФ підірвала Каховську ГЕС, яка була замінована ще у жовтні. У зоні затоплення опинилися 80 населених пунктів.

Варто зазначити, що під час евакуації, окупанти обстріляли людей. Повідомлялося про близько 20 постраждалих.

Подібні

Повоєнні вибори у Раду: коли і як українці готові обирати нардепів

Нове соціологічне дослідження “Політарени” і компанії Active Group

“Я зрозумів, що потрапив туди, куди треба”: прикордонник розповів, як опинився у лавах ДПСУ

Наразі він продовжує службу на українсько-білоруському кордоні

Аналітичні центри закликали забезпечити БЕБ ресурсами для ефективної боротьби з економічними злочинами

Водночас вони просять підвищити коефіцієнт посадових окладів для Бюро

Чехія передала Україні 10 навчальних літаків для майбутніх пілотів

Це суттєво знизить вартість льотної години порівняно з використанням бойової авіації