Які країни передали Україні допомогу після підриву ГЕС
Фото: ДСНС

Внаслідок підриву Каховської ГЕС в тимчасово окупованих Олешках загинули понад 500 людей. Загарбники відмовляли в евакуації тим, хто не мав російського паспорта.

Про це повідомляють у Центрі національного спротиву.

«За попередніми даними понад 500 мешканців тимчасово окупованих Олешок, що на лівобережжі Херсонщини, загинули через підрив росіянами Каховської ГЕС. Люди загинули через те, що окупанти відмовили в евакуації тим, хто не має російського паспорта», – йдеться у повідомленні. 

Тим самим окупанти порушили усі норми Міжнародного гуманітарного права та звичайної людяності, адже просто залишили місцевих на смерть. В Україні обіцяють, що усі причетні до цього понесуть заслужене покарання.

Нагадаємо, вночі, 6 червня, РФ підірвала Каховську ГЕС, яка була замінована ще у жовтні. У зоні затоплення опинилися 80 населених пунктів.

Варто зазначити, що під час евакуації, окупанти обстріляли людей. Повідомлялося про близько 20 постраждалих.

Подібні

Під час війни Україна не зможе стати повноправним членом ЄС, —Мерц

Він пропонує варіант асоційованого членства в Євросоюзі

Свириденко не бачить достатніх темпів підготовки Києва до зими

Вона провела нараду з мером Києва Віталієм Кличом

У Кремлі відповіли на пропозицію Зеленського щодо зустрічі з Путіним на саміті G7

Пєсков знову торочить про “запрошення до Москви”

Зеленський заявив, що визначати перемовника від Європи у діалозі з Кремлем буде Україна

Під час останнього саміту ЄС, Україні присвятили всю непублічну частину заходу