Які країни передали Україні допомогу після підриву ГЕС
Фото: ДСНС

Внаслідок підриву Каховської ГЕС в тимчасово окупованих Олешках загинули понад 500 людей. Загарбники відмовляли в евакуації тим, хто не мав російського паспорта.

Про це повідомляють у Центрі національного спротиву.

«За попередніми даними понад 500 мешканців тимчасово окупованих Олешок, що на лівобережжі Херсонщини, загинули через підрив росіянами Каховської ГЕС. Люди загинули через те, що окупанти відмовили в евакуації тим, хто не має російського паспорта», – йдеться у повідомленні. 

Тим самим окупанти порушили усі норми Міжнародного гуманітарного права та звичайної людяності, адже просто залишили місцевих на смерть. В Україні обіцяють, що усі причетні до цього понесуть заслужене покарання.

Нагадаємо, вночі, 6 червня, РФ підірвала Каховську ГЕС, яка була замінована ще у жовтні. У зоні затоплення опинилися 80 населених пунктів.

Варто зазначити, що під час евакуації, окупанти обстріляли людей. Повідомлялося про близько 20 постраждалих.

Подібні

Трамп подякував Путіну і Сі за “невтручання” у його війну з Іраном

“Вони могли зробити все це значно складнішим для нас”

Зеленський переконаний, що Навроцький чинить як Орбан, і це погано скінчиться

Йдеться про використання української тематики у політичних інтересах

Свириденко заявила про намір уряду винести на розгляд РНБО підготовку Києва до зими

Український уряд планує винести питання підготовки Києва до опалювального сезону на розгляд…

Якщо палатиме Україна, буде палати і ваша Москва, час закінчити цю війну, – Зеленський

Президент Володимир Зеленський назвав удар по НПЗ у Москві “абсолютно справедливою відповіддю”…