Які країни передали Україні допомогу після підриву ГЕС
Фото: ДСНС

Внаслідок підриву Каховської ГЕС в тимчасово окупованих Олешках загинули понад 500 людей. Загарбники відмовляли в евакуації тим, хто не мав російського паспорта.

Про це повідомляють у Центрі національного спротиву.

«За попередніми даними понад 500 мешканців тимчасово окупованих Олешок, що на лівобережжі Херсонщини, загинули через підрив росіянами Каховської ГЕС. Люди загинули через те, що окупанти відмовили в евакуації тим, хто не має російського паспорта», – йдеться у повідомленні. 

Тим самим окупанти порушили усі норми Міжнародного гуманітарного права та звичайної людяності, адже просто залишили місцевих на смерть. В Україні обіцяють, що усі причетні до цього понесуть заслужене покарання.

Нагадаємо, вночі, 6 червня, РФ підірвала Каховську ГЕС, яка була замінована ще у жовтні. У зоні затоплення опинилися 80 населених пунктів.

Варто зазначити, що під час евакуації, окупанти обстріляли людей. Повідомлялося про близько 20 постраждалих.

Подібні

Костенко переконаний, що після воєнного стану Україна потребує змін до Конституції

Питання одночасної відсутності президента і голови ВРУ є одним із найнебезпечніших

ЗСУ перебили логістику ворога: під ударом опинився міст із Криму та комплекс “Панцир-С”

Під потужний удар потрапили і центри керування дронами окупантів

Після першого кластера Україна та Молдова йтимуть до ЄС окремо, – фон дер Ляєн

Оцінка прогресу базуватиметься виключно на заслугах країн

Решетилова зізналася, що ще рік тому знала про знущання над військовослужбовцями у “Скелі”

Утім, результату розслідування немає й досі