Які країни передали Україні допомогу після підриву ГЕС
Фото: ДСНС

Внаслідок підриву Каховської ГЕС в тимчасово окупованих Олешках загинули понад 500 людей. Загарбники відмовляли в евакуації тим, хто не мав російського паспорта.

Про це повідомляють у Центрі національного спротиву.

«За попередніми даними понад 500 мешканців тимчасово окупованих Олешок, що на лівобережжі Херсонщини, загинули через підрив росіянами Каховської ГЕС. Люди загинули через те, що окупанти відмовили в евакуації тим, хто не має російського паспорта», – йдеться у повідомленні. 

Тим самим окупанти порушили усі норми Міжнародного гуманітарного права та звичайної людяності, адже просто залишили місцевих на смерть. В Україні обіцяють, що усі причетні до цього понесуть заслужене покарання.

Нагадаємо, вночі, 6 червня, РФ підірвала Каховську ГЕС, яка була замінована ще у жовтні. У зоні затоплення опинилися 80 населених пунктів.

Варто зазначити, що під час евакуації, окупанти обстріляли людей. Повідомлялося про близько 20 постраждалих.

Подібні

У Польщі стверджують, що українська сторона відмовилася від зустрічі Зеленського із Навроцьким

“Українська сторона не була зацікавлена у реальній дискусії із польським президентом”

На Дніпропетровщині оголосили примусову евакуацію родин з дітьми ще з понад 20 населених пунктів

Цього разу евакуації підлягають 3800 дітей

Велика Британія передасть Україні 150 тисяч дронів і понад 350 ракет, включно з Patriot, — Пісторіус

Загальна вартість підтримки становить 750 мільйонів фунтів стерлінгів

ЗСУ атакували Центр космічного зв’язку “Дубна” під Москвою: він заміняв окупантам Starlink

На території об’єкта після удару дронами була зафіксована доволі сильна пожежа