У Києві в офісній будівлі невідомий чоловік влаштував стрілянину. Після скоєного він стрибнув з мосту і загинув.

Про це повідомляють у поліції Києва.

Відомо, що інцидент стався в Подільському районі столиці. Інформація про стрільбу надійшла до поліції сьогодні, 20 березня, близько 13:00. 

Попередньо встановлено, що до приміщення зайшов 39-річний місцевий житель, який декілька раз вистрелив зі зброї у працівницю компанії, після чого зник. Внаслідок цього 53-річну потерпілу госпіталізували виявили до лікарні з пораненнями обличчя та тіла. 

На місці події слідчі вилучили ймовірне знаряддя вчинення злочину – пристрій для відстрілу гумових куль. А згодом зловмисник приїхав до одного з мостів та покинувши автівку вчинив самогубство, вистрибнувши з мосту в Дніпро.

Наразі тіло чоловіка з річки витягнули рятувальники. На місцях подій працюють слідчі, які встановлюють всі обставини інциденту. 

Нагадаємо, торік на Закарпатті колишній військовий влаштував стрілянину біля приміщення ТЦК. Він вимагав, щоб знову відправили на фронт.

Подібні

Гегсет звільняє генерала США, який кілька років координував допомогу Україні, – FT

Офіційну причину звільнення не називають, неофіційно це пов’язують з “великою чисткою” у Пентагоні

“Я зрозумів, що потрапив туди, куди треба”: прикордонник розповів, як опинився у лавах ДПСУ

Наразі він продовжує службу на українсько-білоруському кордоні

Стало відомо, які угоди уклали у Ґданську задля розвитку і відновлення гідроенергетики України

Реалізація цих домовленостей лише сприятиме залученню міжнародного фінансування