МЗС України відреагували на передачу Угорщині з РФ полонених
ФОТО: Олег Ніколенко/ТСН

У Міністерстві закордонних справ України відреагували на передачу РПЦ Угорщині 11 українських військовополонених. Передача відбулася без інформування української сторони.

Про це повідомив речник українського МЗС Олег Ніколенко.

Він підтвердив, що український уряд не був поінформований про відповідні перемовини між угорською та російською сторонами, а про передачу 11 військовополонених Україна дізналася із заяв віцепрем‘єр-міністра Угорщини.

Речник зауважив, що сьогодні до МЗС запросили тимчасового повіреного Угорщини для предметної розмови.

“Українська сторона передала звернення надати детальну інформацію про наших громадян та невідкладно забезпечити до них доступ для українського консула, аби ознайомитися із їхнім станом здоров’я та надати їм консульську допомогу. Під час зустрічі окремо наголосили на необхідності координації взаємодії із таких чутливих питань, як звільнення військовополонених”, – зазначив Ніколенко.

Разом із тим представник українського МЗС наголосив, що “звільнення українських військовополонених – це завжди гарна новина”.

Нагадаємо, що віцепрем’єр Жолт Шем’єн оголосив про передачу РФ Угорщині 11 українських військовополонених, які є етнічними угорцями.

Читайте також: Орбан вважає частину України “давньою угорською землею”

Подібні

В уряді Польщі визнали, що їхній конфлікт з Україною грає на руку спільному ворогу – Росії

“Все йде в дуже поганому напрямку”

Сікорський припустив, що РФ може готувати провокацію на власній території під чужим стягом

Він навів у приклад Гливицьку провокацію під чужим прапором

Австралія оголосила про новий пакет підтримки для України вартістю у $100 млн: на що підуть кошти

Таким чином загальний обсяг підтримки з боку Австралії перевищив 1,8 млрд доларів

В Румунії законопроєкт про об’єднання з Молдовою схвалений нижньою палатою парламенту

Рішення Палати депутатів не є остаточним