Індія братиме участь у саміті миру
Фото:studio art smile/ pexels

Індія підтвердила свою участь у Глобальному саміті миру, який відбудеться у Швейцарії 15-16 червня 2024 року.

Про це заявив прем’єр-міністр країни Нарендра Моді в інтерв’ю агентству PTI.

Він зазначив, що запрошення, які були надіслані Індії щодо участі у цьому заході, “є підтвердженням значення країни та її внеску до міжнародних справ”. 

“Це відображає міцну глобальну взаємодію, яку ми маємо відповідно до нашої філософії Васудгайви Кутумбакам. Індія братиме участь у всіх важливих самітах, які просувають порядок денний глобального миру, безпеки та розвитку”, – наголосив він.

Нагадаємо, що минулого тижня у МЗС Швейцарії оголосили, що зі 160 запрошених країн участь у Глобальному саміті миру підтвердили 50 держав і зазначили, що “хотіли б бачити більшу активність країн Глобального півдня”.

Зазначимо, що цей час від участі у саміті відмовилися лідери Бразилії та ПАР, які своєю політикою висловлюють прихильність до РФ.

Подібні

Британія створює для України аналог Storm Shadow без деталей із США: що відомо

Виробники вже задекларували високу готовність до масштабного випуску

Макрон і Мерц розкритикували президента Євроради Кошту за таємні розмови з Росією — Politico

Макрона та Мерца підтримали лідери країн Балтії, Данії та Нідерландів

Європа покриває 99% військових потреб України і готує пакет на €60 мільярдів, — посол Німеччини

Також Німеччина у період з 2022 по 2030 рік потроює свій оборонний бюджет

Кличко показав, як Київ готується до зими: необхідно 30 млрд, половину суми надасть держбюджет

До кінця року місто планує отримати близько 200 МВт додаткової когенераційної потужності