знищення шатбу РФ на Запоріжжі
Скриншот з відео

Головне управління розвідки Міноборони України спільно з оперативно-стратегічним угрупованням військ “Таврія” виявили та уразили штаб російських окупантів на тимчасово окупованій території Запорізької області.

Про це стало відомо з офіційної заяви ГУР у понеділок, 30 грудня.

Повідомляють, що по об’єкту завдали ракетного удару, внаслідок чого штаб росіян було знищено.

“Ліквідовано шістьох окупантів, ще троє – дістали поранення”, – йдеться у повідомленні.

На опублікованих розвідниками кадрах видно ураження будівлі.

Минулого тижня Сили оборони України ліквідували трьох офіцерів керівного складу російських військ на тимчасово окупованій території Запорізької області. Одразу після початку польової наради окупантів, по скупченню російських офіцерів та їхніх транспортних засобів завдали високоточного удару з HIMARS.

Подібні

Президент Гондурасу Насрі Асфура перший раз приїхав до України

Гондурас виявляє глибокий інтерес до українських технологій

Москва і область знову під атакою безпілотників, НПЗ у Капотні палає другий день: що відомо

Чотири столичні і п’ять аеропортів інших регіонів РФ з ночі в режими “ковьор”

Убивці активіста Ганула присудили довічне з конфіскацією: деталі розслідування

Убовство було скоєне на замовлення куратора з РФ

Трамп заявив про готовність “посилити тиск на Путіна”, якщо Європа “допоможе з Іраном”, – Politico

Однак Білий дім досі не оприлюднив повних деталей меморандуму