знищення шатбу РФ на Запоріжжі
Скриншот з відео

Головне управління розвідки Міноборони України спільно з оперативно-стратегічним угрупованням військ “Таврія” виявили та уразили штаб російських окупантів на тимчасово окупованій території Запорізької області.

Про це стало відомо з офіційної заяви ГУР у понеділок, 30 грудня.

Повідомляють, що по об’єкту завдали ракетного удару, внаслідок чого штаб росіян було знищено.

“Ліквідовано шістьох окупантів, ще троє – дістали поранення”, – йдеться у повідомленні.

На опублікованих розвідниками кадрах видно ураження будівлі.

Минулого тижня Сили оборони України ліквідували трьох офіцерів керівного складу російських військ на тимчасово окупованій території Запорізької області. Одразу після початку польової наради окупантів, по скупченню російських офіцерів та їхніх транспортних засобів завдали високоточного удару з HIMARS.

Подібні

Україна може отримати “бонуси” за очікування вступу до ЄС, — Politico

Брюссель хоче зробити процес розширення ЄС комфортним для країн-кандидатів

За Галущенка внесли 105 млн грн застави: Схеми” з’ясували, які компанії дали гроші

Фірми офіційно мають “нульові” прибутки або мізерні доходи, проте пов’язані з львівським бізнесом та обленерго

Влада РФ приховує масштаби українських атак і масово відмовляється від сирен — СЗРУ

У тимчасово окупованому Криму загарбники вирішили взагалі не реагувати на кожен проліт безпілотника

Лубінець про головне завдання України: “Воюючи проти дракона, самим не перетворитися на дракона”

Він вважає, що Україна дбає про дотримання прав і свобод людини під час війни