Маляр про пастку у Бахмуті
Фото: Генштаб ЗСУ

Станом на 29 серпня під Бахмутом триває контрнаступ українських сил. Військове командування ЗСУ повідомляє, що російські окупанти опинилися у пастці.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафон.

Вона зазначила, що українські захисники просуваються на південному фланзі Бахмутського напрямку.

“Там ми рухаємось по південному флангу. Ми вже й так вийшли на багато пануючих висот, і власне ворог там у пастці, тому що вони із Бахмута вийти не можуть і повноцінно по самому місту просуватись теж не можуть”, – сказала Маляр.

Читайте також: ЗСУ наблизилися до другої лінії оборони росіян на Запоріжжі: що це означає 

Вона також розповіла, що поблизу населених пунктів Кліщіївка, Курдюмівка та Андріївка тривають запеклі бої.

“ЗСУ на вказаному напрямку просуваються, там є успіхи”, – прокоментувала заступниця міністра.

Раніше снайпери Третьої штурмової бригади показали, як нищили окупантів поблизу Бахмута. Бійці вразили росіян з відстані від 160 до 1200 метрів.

Читайте також: ЗСУ досягли успіхів у напрямку Вербового на півдні, — Генштаб

Подібні

Сирський закликає раціонально використовувати ресурси через дефіцит ракет для ППО

Ефективність оборони півдня прямо залежить від грамотного розподілу наявного озброєння

Україна і Туреччина готують новий маршрут постачання газу через українську ГТС

Новий маршрут забезпечить до 5 млрд кубометрів газу щорічно для України та низки країн ЄС

Бійці 115-ї ОМБр “зачистили” від окупантів село на Харківщині 

А наземний роботизований комплекс забезпечив надійне вогневе прикриття

Сирський розкритикував проведення БЗВП у військових частинах: “Ухвалені жорсткі рішення, недоторканих немає”

“Ставлення до людей – те, що принципово відрізняє нас від російського агресора”