Міненерго про стан мережі
Фото: ДТЕК

У шести областях запроваджені аварійні відключення через суттєвий дефіцит електрики.

Про це повідомляє НЕК “Укренерго”.

“Станом на 10:30 17 січня зберігається значний дефіцит потужності в енергосистемі, особливо у ранковий і вечірній піки споживання. Це наслідки масованих ракетних та дронових атак по енергетичній інфраструктурі”, – йдеться у повідомленні.

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі

До всіх операторів систем розподілу доведені ліміти споживання на всю добу.

Кожний оператор системи розподілу у своєму регіоні складає графіки планових погодинних відключень, які мають забезпечувати споживання області на рівні доведеного ліміту.

Наразі через їх перевищення вже застосовані аварійні відключення у Харківській, Донецькій, Дніпропетровській, Київській, Запорізькій, Кіровоградській областях України.

Також через несприятливі погодні умови (рвучкий вітер, обледеніння проводів) у центральних регіонах є локальні відключення у мережах операторів систем розподілу, живлення відновлюється.

Держкомпанія закликала розумно споживати електроенергію і користуватися енергоємними приладами почергово.

Нагадаємо, комісія КОВА з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій надала доручення “Укренерго” та “ДТЕК” якнайшвидше вийти на зрозумілі для мешканців Київщини графіки електропостачання. Київська ОВА просить забезпечувати належний об’єм потужності і рівномірний її розподіл.

Подібні

Британія створює для України аналог Storm Shadow без деталей із США: що відомо

Виробники вже задекларували високу готовність до масштабного випуску

Українські ВМС та ГУР знищили три морські безпілотні катери росіян

Знищені об’єкти намагались влаштувати диверсію

У Москві пішов “нафтовий дощ” після атаки ЗСУ на НПЗ

Місцеве населення закликають без нагальної потреби не виходити з домівок

На Донеччині росіяни перейшли до тактики “випаленої землі” – нищать міста з “поясу фортець”, – NYT

Основними цілями є Слов’янськ, Краматорськ, Костянтинівка та Дружківка