Іде дим
Фото: Скриншот із відео

Українські бійці бригади “Буревій” Гвардії наступу спільно з іншими підрозділами Сил оборони відбили масований ворожий штурм на Харківському напрямку. Там росіяни залучили десятки одиниць важкої техніки.

Про це повідомляють у Міністерстві внутрішніх справ України.

Уточнюється, що росіяни залучили понад 50 одиниць важкої техніки. Однак українські захисники майже всю її перетворили на металобрухт.

“Наші воїни щоденно докладають титанічних зусиль для знищення російських окупаційних військ на всіх рубежах. А також на напрямках ведення бойових дій”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Збройні сили України зупинили наступ російських військ у Курській області. Частина території наразі перебуває під контролем Сил оборони.

Подібні

Україна отримає 15 тис. далекобійних артилерійських пострілів від Данії

Адже через розширення дронової kill-zone змінюються й пріоритети в артилерії

Німеччина розгорне у Литві бригаду з 5 тисяч військових біля кордону з Білоруссю

Наразі в Литві вже перебувають близько 1800 військових із ФРН

Навроцький відреагував на заяву Зеленського про розпалювання неприязні до українців з боку Польщі

“Ця суперечка взагалі не стосується внутрішніх питань Польщі”

У Сенаті зареєстрували законопроєкт про закупівлю зброї для України коштом активів РФ

Країни G7 та ЄС загалом заблокували близько $300 млрд держрезервів РФ