на Донецькому напрямку ЗСУ не віистачає техніки
Фото: Генштаб ЗСУ

Сили оборони України протягом минулого тижня знищили 22 ЗРК окупантів і 19 складів з боєприпасами.

Про це у Telegram повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

“Минулого тижня Силам оборони вдавалося знищувати ворожі цілі високої пріоритетності, в середньому, кожні 70 хвилин”, – йдеться в повідомленні.

За 7 днів було уражено:

  • 94 місця скупчення військ;
  • 22 зенітно-ракетних комплекси;
  • 19 складів боєприпасів;
  • 7 командних пунктів.

“Саме така рутинна робота створює умови для подальшого прориву оборони ворога”, – прокоментувала Маляр. 

Читайте також: Сирський про ситуацію під Бахмутом: все відбувається динамічно

Нагадаємо, що в Повітряних силах повідомили, що постачання озброєння з Ірану до Росії стало регулярним, а обсяги значно збільшилися. Україна наголошує на необхідності тиску міжнародної спільноти на Іран, оскільки ці поставки можуть значно збільшитися і містити ракети.

Читайте також: Українські сили ліквідували російського полковника, що командував спецпризначенцями Кадирова

Подібні

“Мадяр” підтвердив атаку на головну підстанцію окупованого Севастополя

Птахи СБС “результативно відпрацювали” 48 оперативних та планових військових цілей за ніч

Армія РФ атакувала енергетику України: є постраждалі

Також відомо про різноманітні руйнування

Україна може отримати “бонуси” за очікування вступу до ЄС, — Politico

Брюссель хоче зробити процес розширення ЄС комфортним для країн-кандидатів

Стало відомо, які угоди уклали у Ґданську задля розвитку і відновлення гідроенергетики України

Реалізація цих домовленостей лише сприятиме залученню міжнародного фінансування