удар по нафтобазі у Макіївці
Скриншот з відео

Вранці 19 лютого в окупованій Макіївці на Донеччині прогриміли вибухи, над містом здіймається чорний дим, місцеві повідомляють про удар по нафтобазі.

Про це пише “Радио Свобода”.

Зазначається, що у місцевих пабліках повідомляли про роботу ППО і знеструмлення кількох підстанцій у місті.

Наразі немає жодної офіційної інформації від жодної зі сторін. Російські пропагандисти заявляють про “помсту за Авдіївку”.

Також у мережі повідомляють про густий дим в окупованому Криму. Там знову перекрили Кримський міст.

Нагадаємо, що в окупованому Маріуполі на Донеччині вранці 19 лютого повідомляють про низку вибухів. Також є інформація про збиття літака.

Згодом у Повітряних силах підтвердили, що вже сьогодні ЗСУ знищили два російські літаки: винищувач-бомбардувальник Су-34 та винищувач Су-35. У суботу вдалося збити ще три російські винищувачі. Всі на Східному напрямку.

Подібні

Трамп після зустрічі із Зеленським на саміті G7 заявив, що Росія повинна укласти угоду щодо війни в Україні

У Зеленського оприлюднили фото цього спілкування

Убивці активіста Ганула присудили довічне з конфіскацією: деталі розслідування

Убовство було скоєне на замовлення куратора з РФ

Свириденко заявила про намір уряду винести на розгляд РНБО підготовку Києва до зими

Український уряд планує винести питання підготовки Києва до опалювального сезону на розгляд…

В уряді Польщі визнали, що їхній конфлікт з Україною грає на руку спільному ворогу – Росії

“Все йде в дуже поганому напрямку”