Фото: Снайпер 76-й гв. дшд с АСВК/ru.wikipedia.org/

Снайпери Сил спеціальних операцій знищили російських розвідників на Херсонському напрямку. Це сталося під час нічного спостереження.

Про це повідомляють у Командуванні Сил спеціальних операцій Збройних сил України.

“Наші оператори ведуть постійне спостереження у своєму районі відповідальності та знищують всі цілі, які потрапляють в їхні приціли. Йдемо далі!”, – зазначили у повідомленні.

Відомо, що під час нічного спостереження на Херсонському напрямку снайпери 73-го морського центру ССО виявили групу противника та відкрили вогонь. Внаслідок цього українські бійці знищили трьох російських розвідників.

Нагадаємо, українські війська знищили російський винищувач Су-34 у Луганській області. Про це повідомив речник Генштабу ЗСУ Андрій Ковальов в ефірі телемарафону.

Подібні

БЕБ викрило оборудку на ремонті доріг, яка коштувала державі 244 млн грн: Цивінський повідомив деталі розслідування

У “схемі” були задіяни компанії, пов’язані з громадянином РФ

Фінляндія надасть додаткові 40 млн євро на ініціативу PURL для України

Там наголосили на необхідності підтримки у довгостроковій перспективі

СБУ і ФБР викрили російські спецслужби, які намагалися “зламати” месенджери світових посадовців

Мета – отримати доступ до інформації військового, політичного та економічного характеру

Чехія передала Україні 10 навчальних літаків для майбутніх пілотів

Це суттєво знизить вартість льотної години порівняно з використанням бойової авіації