Українські бійці завдали удару по новій станції звʼязку росіян
Фото: Скриншот з відео

Українські бійці атакували нову станцію зв’язку росіян. Вона надійшла на озброєння в армію окупантів у 2018 році.

Про це повідомляють Сили спеціальних операцій.

“Оператори 3-го полку ССО під час роботи на одному з операційних напрямків ідентифікували російську цифрову радіорелейну станцію Р-416ГМ. По ворожій цілі спецпризначенці завдали вогневого ураження однією з новітніх розробок, яка надійшла на озброєння ССО”, – йдеться у повідомленні.

У результаті влучної роботи станцію Р-416ГМ уражено. Відтак порушено зв’язок між командним пунктом та підрозділами армії РФ.

Відомо, що російська армія взяла цей комплекс на озброєння у 2018 році. Пересувна станція розроблена для підвищення ефективності роботи підрозділів радіорелейного зв’язку в польових умовах. Ця станція Р-416ГМ – перша, яка уражена українськими військовими за час війни.

Нагадаємо, українські військові завдали удару з HIMARS по розташуванню росіян на півдні. Окрім живої сили противника, зафіксовано й бліндажі, наземні укриття та техніку.

Подібні

Після першого кластера Україна та Молдова йтимуть до ЄС окремо, – фон дер Ляєн

Оцінка прогресу базуватиметься виключно на заслугах країн

НАТО відстежує кожен рух Китаю щодо військової допомоги Росії, – Рютте

Вын заявив, що “ми не наївні” і тверезо оцінюють ситуацію

У Польщі стверджують, що українська сторона відмовилася від зустрічі Зеленського із Навроцьким

“Українська сторона не була зацікавлена у реальній дискусії із польським президентом”

Один із найбільших пакетів в історії: Федоров заявив про понад $4 млрд допомоги за підсумками “Рамштайну”

Партнери готові нарощувати обсяги постачань, оскільки бачать “вікно можливостей”